LICHOTA

Tu mozesz podzielic sie swoimi spostrzeżeniami na temat malarstwa
ZBIRUT
Nowicjusz

LICHOTA

Postby ZBIRUT » Sun Apr 29, 2012 7:04 pm

Bardzo żałuję, że coraz więcej malarstwa w tej GALERII, to czysta "chała" i amatorszczyzna. Dużo ludzi raczkuje a nie maluje a szkoda !!!

andu

Postby andu » Mon Jun 18, 2012 5:10 pm

Myślę, że to dobra platforma do prezentacji, ale zgadzam się ze Zbyszkiem, że brak możliwości szczerej wymiany ocen i to przed wystawieniem pracy powoduje jakieś dziwne samozadowolenie wystawiaczy i brak samokrytyki wspomagane dodatkowe kólkami wzajemnej adoracji...
Andrzej Burkiet
ab@stop.auto.pl

ZBIRUT
Nowicjusz

Postby ZBIRUT » Tue Jun 19, 2012 5:50 am

Tak się właśnie tu dzieje, że część ludzi to towarzystwo wzajemnej adoracji. Kadzą sobie niemiłosiernie. Ciągle Ci sami a reszta siedzi cicho i się nie odzywa.

doop.pl
Site Admin

mozna sie pokusic

Postby doop.pl » Fri Jun 22, 2012 3:48 pm

Mozna sie pokusic o krytyke. Natomiast z dlugiego doswiadczenia wiem, ze naprawde trzeba umiec ja przedstawic ,aby artysta nie zostal urazony.
Plus artysta musi potrafic przyjac krytyke. Nie jest to latwe. Widzialem juz dosc sporo ''awantur''
Zgadzam sie z Wami sporo prac jest amatorskimi, i za takowe rowniez uwazam komentarze pod nimi. Na zasadzie amatorom podobaja sie prace kolegi amatora. Nie ma w tym nic zlego.
Jesli planuje ktos pokusic sie o profesjonalna opinie, musi szukac artysty lepszego od siebie - znawcy sztuki, krytyka etc

W nowej galerii pozostanie taka sama mozliwosc. Kazdy ma prawo do wlasnej opinii. I wiekszosc ludzi jednak woli chwalenie od negowania. Nie dziwie sie :)

Jestem zdania , ze jesli ktos pragnie krytyki powinien o nia poprosic kogos kogo podziwia. W tym momencie ani krytyk ani artysta nie powinni czuc sie nie swojo....

pozdrawiam
marcin

doop.pl
Site Admin

Postby doop.pl » Fri Jun 22, 2012 3:50 pm

andu wrote:Myślę, że to dobra platforma do prezentacji, ale zgadzam się ze Zbyszkiem, że brak możliwości szczerej wymiany ocen i to przed wystawieniem pracy powoduje jakieś dziwne samozadowolenie wystawiaczy i brak samokrytyki wspomagane dodatkowe kólkami wzajemnej adoracji...
Andrzej Burkiet
ab@stop.auto.pl

Dziekuje ,ze nadal sie podoba.. Prosze mi wierzy jak tylko wprowadzimy nowa wersje galerii , mozliwosci reklamy i sprzedazy prac beda sie zwikszac mam nadzieje w bardzo duzym tempie.
Caly marketing juz rozrysowany. Niestety wciaz galeria jest w robocie. Okazalo sie ,ze bedzie znacznie znacznie bardziej rozbuydowana od poprzedniej. Ale to mam nadzieje sie Panstwu spodoba.

Galeria zostanie darmowa. Natomiast wprowadzamy platne opcje , tak aby miec pieniadze na utrzymanie oraz profesjonalna reklame w kraju i za granica! w szczegolnosci za granica. Choc pozostana dwie wersje jezykowe.

ZBIRUT
Nowicjusz

Postby ZBIRUT » Tue May 20, 2014 11:10 am

Dalej kilku artystów szaleje i nic się nie dzieje

BAUHAUS

Postby BAUHAUS » Sun Oct 18, 2015 2:35 am

Widzę tu ciągle jednego i tego samego "artystę", który ciągle szaleje ... lecz nic dobrego nie działa i przez niego się nie dzieje ( sic ! ). Wogóle dziwię się bardzo jak można mieć na tyle buty i tupetu ażeby aż tak prostacko atakować i to w regularny sposób inne osoby, a już zwłaszcza ARTYSTÓW i to w tej samej Galerii. "Porządny ptaszek nie robi w swoje gniazdko" - proszę pana Zbiruta ! Pan Z. tylko swoje chimery tu pokazuje i to w sposób bezczelny - tak teraz jak i na długo przed tem. Moim zdaniem Galeria jest szeroko otwarta dla każdego twórcy i artysty ( nawet dla tych bardzo pyszałkowatych i gburowatych ... ) ale nie ma tu miejsca i nie powinno być nigdy dla indywidualizmu i przepychanek typu zaczepki i chamskie ataki na czyjąś godność osobistą. Chełpliwe zdania i poniżające komentarze ( typu - amatorszczyzna, lichota, nędza ... itp ) niech pan i jemu podobni "użytkownicy" zachowają te słowa nie szczerych opinii dla samego siebie i własnej twórczości. Tu nie powinno być miejsca na tego typu nie grzeczne, wręcz nie moralne zachowanie. A jeżeli ktoś nie lubi tego typu galerii oraz towarzystwa artystów, którzy mają własne i nie wymuszone zdanie; to proszę zmienić lokację, lub zamilknąć. Ponieważ z tych właśnie powodów brały się tu różne kłótnie i waśnie - poprzez tego typu ludzi jak pan.

Return to “MALARSTWO i GRAFIKA”