Tattoo Fusion Experiment

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
HardMrok

Tattoo Fusion Experiment

Postby HardMrok » Sun Jul 30, 2006 10:40 am

Tattoo Fusion Experiment jest pomyslem imprezy którą wkrótce zamierzam zorganizować. Dla wielu tatuaż jawi się jako podsztuka i chyba nic bardziej mylnego wystarczy wejść do pierwszego studia tattoo gdzie "artysta" tatuator pokazuje regal zastawiony katalogami ze wzorami z pewnością takie "tatuaże" nie mają nic wspólnego ze sztuką czy innowacją przypominają malowanki dla dzieci gdzie gruby kontur jakiegoś ksztaltu trzeba pokolorować.
Tattoo Fusion Experiment ma na celu pokazanie że tatuaż jest sam w sobie sztuką. W imprezie poza mną wezmie udzial jeszcze jeden tatuator dzięki rotacją przy rysunku jak i tatuażu prace które powstaną będą autentyczną wypadkową wspólnego wysilku tworzenia uczestników dziela. Przebieg imprezy będzie wyglądal mniej wiecj tak:
-na początku będzie wspólne rysowanie aby chwycić wspólny klimat i by prace się uzupelnialy.
-później nastąpi tatuownie, tatuaż który powstanie nie będzie kopią wcześniejszych rysunków lecz nowym malunkiem powstającym bezpośrednio na skórze tzw. freehand.
Jestem pewny że żaden artysta tworzący w tradycyjny sposób nigdy nie dozna takiej akceptacji swojej sztuki jak tatuator tworzący bezpośrednio swoje prace na ludzkiej skórze.

bintuprik
student

Postby bintuprik » Thu Jun 14, 2007 4:53 pm

no i jak odbyło się? hetnie bym wziela udzial, jstem fanka gorliwa tatuazy, sama projektuje

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Sun Jun 17, 2007 12:23 pm

Pomysł pewnie dobry, gratuluję szczerze, mam o tyle gorzej (a propos satysfakcji malarza) że moje zawsze można spalić bez uszczerbku własnego zdrowia (ostrożnie only!) ale zaletą moją jest to ze mogę, no, odsprzedać, nosiciel bedzie miał klopot... Ale fajnie, fajnie, żywa sztuka to z pewnościa dobra rzecz:)

bintuprik
student

Postby bintuprik » Mon Jun 18, 2007 6:08 am

Wspaniala to rzecz...ty bys mogl piekne lesne kolorowe tatoo projektowac:) juz sobie wyobrazam:)

Return to “Różne różności”