W obronie Eryka

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
laim
mistrz

Postby laim » Tue Apr 14, 2009 1:20 pm

Kolego w żadnym razie do Twojej Osoby nic nie mam, natomiast do innego kolegi też już nic i właśnie o tym pisze,bo te nic z czegoś wyniknęło, z życia faktów itd :) Mam prawo pisać otwarcie,żadna w tym złość, niczego przecież nią nie ugram, chodzi mi raczej o innych ,aby się uczyli na naszych wspólnych błędach a nie dawali się ujeżdżać często np."potworkom"
Co do pani nauczycielki, to jest to fragment tekstu opowiadania o pseudo...
satyra nic mocno realnego,tak to trzeba odczytać.
I ważna sprawa Proszę mnie nie tytułować mistrz,ja wiem,ze tak to jest tu podpisane pod moimi postami,tego nie przeskoczę,ale mistrza to ja mam w życiu Jednego :) Jest nim Jezus Chrystus. A ze mnie żaden mistrz taki tam tylko facet co maluje obrazki, to ma być mistrzostwo:) Wolne żarty:)

Nie lubię komplementów i tytułowania, natomiast cenie szczerą rozmowę i dobre relacje między ludzkie i dlatego dzisiaj Eryk to dla mnie przeszłość, nie mniej jednak nie czuje do niego jako człowieka urazy,natomiast czyny zawsze mogę ocenić i osądzić, to już inna sprawa. Do mnie nie trzeba się zwracać per skała, per papież czy per mistrz. Wystarczy zwyczajnie jak z każdym człowiekiem.

Pozdrawiam Kolegę Serdecznie i bez urazu, proszę zrozumieć raczej drugiego człowieka i zadumać się nad tym co napisał w innych postach, skąd się to wzięło z urazu:) Nie róbcie z nas dzieci, gniewanie, to ich domena ... .

eryk
uczen

Postby eryk » Thu Apr 16, 2009 8:48 am

Laim, ta anegdota to:) jest o Tobie, i nie profesor ci powie, co nowe ani historyk sztuki, czy dlatego cię tak mocno zabolało? A HALOIMPRESJONIZM: JEST FAKTEM, i fanklubem Eryka nazywanie go nic nie zmieni, nie tylko moi fani go robią, nawet antagoniści, nie tylko ja stosuję reklamo-propagandę, Ty nauczyłeś się tego szybko i robisz to: obecnie, tyle, że ty już swej jakby nie widzisz (belka w oku?:)):), To twoja sprawa. Anna natomiast daje rady: by malować i się nie odzywać, ( bo to jej na rękę- słyszycie?). TAK: macie malować i siedzieć cicho, to jest na rękę RB i AG, bo to wam wolno:)) to ona wymyśliła słowo HALOHEREZJA (:)jak widać lubi się odzywać) jak ja to dobrze znam, jednak to: Ona (współczesna piękna czarownica, (ta druga piękna to w stylu flanco:)) i to czynami, a nie słowami mi zaszkodziła oskarżając mnie- o szkodzenie: słowami, np. moich klientów, co chcieli u niej zupełnie legalnie i to drogo w sklepie obrazy, moje, kupić- Anna zwyczajnie „do diabła wysyłała”:):) czujecie swąd, ja czuję (czorta i czarownic jego:), no cóż, czy to, to, jest ok.?:) No nie!, Niech, zatem za swą radą sama: maluje i nie pisze, bo jej to słabiutko wychodzi, po cóż tu nos wtyka??:) Jednak jak popatrzeć, na Doop, są tu prace o wyraźnie: w halo w charakterze, kto chce widzi, a sprzeczki tu na forum nie są na darmo ja teraz tu halo propaguję i nie tylko tu, i nie cofam się, cofanie, to tylko pozory i haloherezje Anny. Laim ja prywatnie w Realu, to jestem do rany przyłóż i pochuchaj, ale nawet Renaty obie wiedzą że tak jest, natomiast tu w rzeczywistości wirtualnej nasz duch się uaktywnia, prawdziwy, i to on walczy i nie o pieniądze ta walka idzie, ale: o malarstwo prawdziwe i nowoczesne by zyskało należne mu fory jeszcze za życia malarzy. Wal- jestem ci wdzięczny za twe stanowisko i tobie waldsen, ptak opadł z sił reszta milczy albo snuje swoją, w miejsce mojej, propagandę, jak Dzidzius?:) co to pierwsza rzuca kamieniem?:) ale kto jej teraz jest faktycznie potrzebny: potrzebna jej frakcja haloimpresjonizmu, FRAKCJA HALOIMPRESJONIZMU, ona nie była mną, lecz grupą i nadal jest, lecz nie powinna ona milczeć, ja będąc kamieniem malarskich teorii (wszystkich, bo wszystkie miały słuszne racje) przyjmowałem ciosy na siebie, tak było i na treningach karate, to służyć ma i służyło: nauczenia was walki, bez niej się nie obędzie, bez niej w ciszy nic nie powstanie, cisza właśnie zapadła, jedni odeszli gdzie indziej, inni zupełnie póki, co złożyli broń: swe pędzle i swe słowa i wszystko czym się maluje, można malować nawet fiutem (farba z nasieniem jest trochę lepsza) tak jestem wulgarny, ale to po to często by was obudzić! Biuti:) ach, jakie biuti:):):) kradziony Haloimpresjonizm, poniżony jego twórca i skazany na najgorsze: na zapomnienie idźcie do biuti:):)HA HA:):) Ja gardzę tym i tam mnie nie będzie!!!! Eri 2009-04-16

doop.pl
Site Admin

nic dodac nic ujac.

Postby doop.pl » Thu Apr 16, 2009 9:09 am

Na przelomie tylu lat... Kazda galeria wschodzi i ma swoje slabsze dni. Wszystko wroci. Na przelomie lat juz nie raz tak bylo. Dodam, ze nie koniecznie stara gwardia ... moze pojawic sie nowa. Taki cykl. Czy reanimowac... Mysle , ze to przesadne okreslenie. Galeria jest i bedzie. Zatoczy swoje kola i wroci. Na tyle na ile to bedzie mozliwe.

Co do komentarzy wiem, ze wiele osob sie skrzylo ostatnio. Jak tylko bede mial szanse zlapac informatyka zmienimy mozliwosc komentowania i oceniania na bardziej sensowny, i pozwalajacy przypuszczac ze nie bedzie krzywdzacych ocen bez sensu.

laim
mistrz

Postby laim » Thu Apr 16, 2009 1:50 pm

:D
No i proszę guru się odezwał :)

I znowu naucza, tylko,że nikt go już nie słucha, gada jak stary megafon na nieczynnym dworcu :)

A " guru " powinien jedno wiedzieć,że ludzie mogą sobie pójść gdzie chcą, a obcemu człowiekowi takiemu jak Eryk nic do tego. Co może inni ludzie od megalomana zezwolenie muszą brać? Czyżby kolega pracował w ORMO za byłego systemu. Ja nie maluje bobo... i inni też nie będą tego robić, ci świadomi oczywiście.

To Eryku ty mnie prosiłeś, a nie ja ciebie o to żebym wszedł do tej twojej frakcji. Nawet z kolegą przed tym rozmawiałem i tak sobie gdybaliśmy kim ty jesteś :) Wtedy uznałem,że trzeba ci dać kredyt zaufania i jak widzisz na kredycie się skończyło.
Wiec jeśli kogoś nagabujesz prosisz, podciągasz jego malarstwo pod swoje, to bądź świadom tego,że ten ktoś zwłaszcza,że ciebie nie zna i tak naprawdę mało go obchodzisz, będzie z ciebie czerpał. A nawet jeśli chodzi o czerpanie, to nie ma czego czerpać od ciebie prócz klonowania i plagiatorstwa konceptu tych którzy już dawno w ziemi zalegają.

Zobacz nawet na mój 1 tytuł halo :) Introjekcja, poczytaj na necie co to oznacza,bo właśnie tak to w twoim wypadku zachodzi. Zagarniasz czyjeś malarstwo pod swoje, bo widocznie sam masz mało tej "spermy", którą chwalić się pragniesz jak macho malarz.

Dla mnie jesteś właśnie "wirtualnym iluzorycznym twórcą" i takim zawsze już chyba pozostaniesz.

Zresztą uwierz mi, ja się twoimi osobistymi lękami i wywodami nie zajmuje, jak myślisz dlaczego ?
Nie obchodzi mnie to, jest to już 3km za mną nawet nie widać jak się obejrzy :)

A ty sobie tam na tym 3 kilometrze pomnik wystaw Bobo impresjonizmu,żeby tam ludzie kwiaty składali ku twojej wyimaginowanej wielkości.

Odczep się od ludzi i galerii, gdzie się pojawiasz, to tylko niekorzystne wrażenie po tobie pozostaje :)

Twój charakter można porównać do takiej rośliny "rzep","dziad", ta jak się przyczepi, to wiesz trzeba ją skutecznie usunąć, no ale ona niszczy ubranie, włosy itd. Nic z niej pożytecznego, a chwyta się nosicieli,bo chce aby ci ja zanieśli,tam gdzie sama nie może pójść.

DZIDZIUS
mistrz

Postby DZIDZIUS » Thu Apr 16, 2009 11:58 pm

AJA PROPONUJE USUNĄC TEN WATEK
bo Eryk sie niczego nie nauczył i bzdury klepie dalej ,a ten wątek TYLKO ŁECHCE JEGO EGO

JUZ NIE POWIEM by lepiej zrobił jakby prace swoje wklejał jak Normalny artysta i nic nie gaqdał ,

praca
krutki opis i Koniec ,
Moze by z swojej wielkiej checi zaczoł kometowac innym dzieła a nie peplał o BoBo ,i zaczepiał innych ,

eryk
uczen

Postby eryk » Wed Apr 22, 2009 7:30 am

Dziękuję za wypowiedzi, im śmielsze i szczersze tym lepiej, być wielkim nie jest wcale łatwo, wszyscy prawie wtedy plują, pluje się na filozofa i na mesjasza, nie inaczej. Pamiętacie mój obraz fatum? Fatum? Obraz przedstawia: kobietę z przodu, naga, widać pośladki, rozstawione stopy złączone kolana. Jest tu ukazany RÓWNIEŻ dualizm kobiety (człowieka), jednocześnie zaciskającej kolana i rozchylającej stopy by jednak akt prokreacji był możliwy, jej krew nawet gdyby cała się nią wysmarowała jest zawsze menstruacyjna, dwa serca na obrazie, jedno w dół to zło I SEKS, i jedno w górę, to dobro I DUCHOWOŚĆ, które w niej SĄ. Fatum jednak jest tu tym: fatum to kobieta dla mężczyzny, nie jej los, lecz jego los, który ona pieczętuję, to tragizm i wzniosłość, konieczność nieodwracalnych decyzji, bolesna męka rozkoszy (miłość to cierpienie), i tzw. determinacja, czyli niemożność zmiany swego postępowania, fatum to determinacja w ścisłym tego słowa znaczeniu. Fatum, los nieuchronność, dobrowolne skazanie siebie samego, nawet na śmierć, w imię miłości, tak jest zawsze. Chrystus w imię miłości umarł na krzyżu, śmierć w imię miłości przenosi nas w inny wymiar, oddajemy się w ręce boga, dla wielu to metafory, ale naprawdę tak jest. Gdy poświeciłem siebie całego dla niej, dla nich, bo już nie była moja, spotkało mnie jak zwykle: najpierw piekło (odkryłem istnienie antyorgazmu, to sekunda w prawdziwym piekle połączona z zanikiem świadomości świata zewnętrznego, na ten moment, i potem jak zwykle: przeżyłem synonim nieba wniebowstąpienie, to utrata siebie na rzecz boga (to determinacja, siła, prąd powietrza porywający naszą duszę, przenikający ją i niosący bezwzględnie, bez udziału naszej woli, byłem wtedy jakby pod napięciem, przenikał mnie bóg, ale on był: kobietą i to mnie zaskoczyło i to wcale nie tą, którą kochałem tylko tą, którą naprawdę kochałem, bogiem. Mechanizmy opisano już w naprawdę wielkich filozofiach i religiach, które też nimi są, a ja tylko potwierdziłem. Potwierdziłem, że Jezus był człowiekiem jednak żyjąc nawiązał kontakt z bogiem, tuż przed śmiercią utracił go krzycząc: boże czemuś mnie opuścił i zmarł, ale zmartwychwstał. To mechanizm i on też po to został mesjaszem oczekiwanym tylko by to udowodnić, udowodnić to kolejny raz. Eryk, Maler (prorok światła w necie, (czyli wiedzy), światłem jest też Haloimpresjonizm, nowy, nazwany i określony, kierunek w sztuce) A HALOIMPRESJONIZM JEST PRAWDĄ, ISTNIEJE I JA NADAŁEM MU NAZWĘ. Galeria chce dobrze i się zmieni może i na lepsze, ale zmieni się, i to także jest na pewno również moja zasługa, bo często walczyłem za was, za was tych, co tak samo myśleli, ale woleli się nie odzywać, więc plujcie ile chcecie wy opluwający filozofów, to jest demokracja, ale pamiętajcie: mnie wtedy usta zamknięto i to jest jej brak, to jej brak, Jezus na krzyżu, a wy kamieniami w niego jesteście tacy sami jak ludzie przed wiekami, to już udowodniłem, są jednak też inni to halodzieci, oni widzą, oni wierzą, wy nawet jak zobaczycie nie uwierzycie.
Jestem przeciwnikiem twierdzenia Miłosza, że nie należy ujawniać swych intymnych spraw społeczeństwu, czynić je jawnymi i publicznymi, jakże inaczej moglibyśmy szczerze ze sobą rozmawiać i szczerze, szczerze, o sobie myśleć? Szczerość w Internecie jest nieunikniona i konieczna, wielu się jej boi i są zaskoczeni, ale wystarczy tylko prawdziwa demokracja, ona załatwia wszystko, wchodzisz godzisz się, nie chcesz nie ma cię tu, to proste, uciec, ale dokąd, znacie ten cytat, jednak, tak, OD PRAWDY SIĘ NIE UCIEKNIE. Tu w necie pokazujecie swe prawdziwe ja czy tego chcecie czy nie, to dlatego na samym początku w wywiadzie z Erykiem wyliczyłem wszystkie swoje najważniejsze wady i jest ich bez liku, ale postanowiłem uczynić z nich zalety i są nimi teraz, teraz nimi są. Eryk Maler 2009-04-22

laim
mistrz

Postby laim » Wed Apr 22, 2009 11:13 am

Dla mnie Kolego jesteś bardzo mi przykro,ale typowym przedstawicielem Nowej Ery, New age. Jesteś nawiedzony, często operujesz słowami bliskimi religii,ale żadnej z niej nie reprezentujesz.Twój "Jezus", to nie Jezus biblijny, tylko naciągnięty do filozofii własnej, konceptu fatum,losu (to z Grecji). Tak,to prawda masz prawdę,ale to jest twoja jednostkowa prawda, czyli mała narracja, bardzo dziś popularna w postmodernizmie, niemal podstawowa cecha osobowości new age. Jesteś może nie chory psychicznie,ale wykazujesz cechy opętania, wmówiłeś sobie wielkość i gadasz jakby nawiedzony w trzech albo i więcej dyscyplinach,ale jak mówisz, to wszystko sobie zaprzecza, jedna logika szachuje drugą i wychodzi bełkot jak przy nawiedzeniu. A Jezusem podpierasz się tylko dla swojej wygody czyli dla swej wielkości, gdyby było inaczej nie krzyczałbyś o swoje ego,a zajął się np. pomocą dla ludzi. Sofista z ciebie nic innego, nie ma dla ciebie ani prawdy,ani nie prawdy,sam jesteś dla siebie panem,żeglarzem,sterem ,okrętem. Może nam jeszcze wyjawisz jak Ciebie duchy nawiedzają i każą malować Bobo ?
W twoim przypadku malowanie stało się dla Ciebie klątwą,żeby zachować życie powinieneś przestać malować, a już na pewno rozpaczać,bo to dziecinne i jednokierunkowe ujmowanie życia twego.
A przecież najważniejsze jest żyć i być dla innych możliwie jak najlepszym, brylowanie na salonach i gadanie dla samego gadania sofizmatów, co to za dumne zajęcie ?

eryk
uczen

Postby eryk » Sat Apr 25, 2009 8:48 am

Laim nie męcz się, galeria i tak kasuje wszystko, jak leci lub na wyrywki i twoje i moje, daj już sobie spokuj, to jetnak:) nie na twoją głowę:) jeszcze zrobią z ciebie fariata, i co ftety:)

laim
mistrz

Postby laim » Sat Apr 25, 2009 11:36 am

Eryk opanuj się i zacznij budować na dobrych podwalinach współpracy z ludźmi w dobrym słowa tego znaczeniu. Przeproś tych, których uraziłeś i zacznij od nowa. Z czystą kartą. To jest dobre malarzu.

waldsen
Nowicjusz

Postby waldsen » Sat Apr 25, 2009 3:53 pm

PAX! PAX! VOBISKUM !!!
...JA MAM DOŚC ...UPRASZA SIĘ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH O ZAKOPANIE SZABELEK ...I PRZEJSCIA DO MIŁOWANIA BLIŻNIEGO
...JAKI BY NIE BYŁ....!

doop.pl
Site Admin

ja rowniez mam dosc

Postby doop.pl » Mon Apr 27, 2009 12:27 pm

Pan Eryk nie zrozumial tego o co go prosilismy. Takze z dzisiejszym dniem dziekuje mu za wspolprace.

Temat uwazamy za wyczerpany i go zamykamy.

Return to “Różne różności”