W obronie Eryka

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
laim
mistrz

Postby laim » Sun Apr 05, 2009 5:32 pm

:arrow:
Last edited by laim on Thu Apr 16, 2009 5:04 pm, edited 1 time in total.

DZIDZIUS
mistrz

doop -

Postby DZIDZIUS » Mon Apr 06, 2009 12:37 pm

Galeria Doop ,jest darmowa i jest to pierwsza galeria na która w chodzę po odpaleniu kompa ,sprawdzam czy cos sie dzieje ,czy jest jakiś komet ,nowy artykuł wydarzenie ,
ciekawi mnie ,
pierwsza strona która odpalam ,!
no i darmowa ! bez limitu ,i wiecie co jak mnie wkurza ,to ze sa świetne prace ,a nie sa windowane do góry ,
sama mam windować ,no pisze ,ale uf ciężko jest ,,,,
zrobiło sie tak ze wkleja sie tu prace jak do Worka ,skoro sie wkleja na innych to tu tez ,
a wieczorkami juz sie nie siedzi na doop, -bo co ?jest nudno ?,

Galeria sie stara pisze publikacje artykuły ,wernisaże przecież to ważne dla artystów ,by sie pochwalić wystawa,, ,nie umiecie wpisać na stronę ,to piszcie do mnie
sylwia.misia@op.pl
zdjęcia i teksty ,przesyłajcie linki ,
oprawie to z sensem i doop wystawi
starej gwardii nie ma ale można zawsze założyć nowa gwardie ,

mogę powiedzieć ze tez sprawdzacie co sie dzieje na doop ,tak jak ja ,ale uuuuuuuuuuuu czemu tak szybko rezygnujecie , wiec poco wystawiacie prace ?

ja wystawiam po to by ktoś ,cos powiedział dobrze czy źle nie ważne co ,

ważne bym tez odpowiedziała napisała komuś jak mnie praca zauroczy ,pobudzi do działania ,zainspiruje ,,,,,

proszę wysyłać mi (jak ktoś nie potrafi ) wkleić na stronę doop.
artykuły i
relacje z wernisaży
i linki gg 4123152 będzie szybciej

laim
mistrz

Postby laim » Mon Apr 06, 2009 12:59 pm

Last edited by laim on Thu Apr 16, 2009 5:04 pm, edited 1 time in total.

bsptak
Nowicjusz

Postby bsptak » Tue Apr 07, 2009 1:26 pm

Nawet nie przypuszczałam,
że Eryk Maler ze swoimi obrazami
ze swoim poczuciem humoru i przysłowiowym gadulstwem
był zagrożeniem dla tak wielu…

Po to mamy głowy i języki aby bronić swoich prac i swoich poglądów
- wtedy można się przynajmniej czegoś rzetelnie dowiedzieć…

eryk
uczen

Postby eryk » Wed Apr 08, 2009 6:32 am

Jesteśmy, mówię o tych, co są i nie możemy tego faktu wzajemnie negować, ale to sobie robimy. Spróbujmy zostawić, choć na chwilę wszelkie nasze animozje, a może i nie zostawiajmy, i jednak negujmy, i tak robimy to przecież, ale i tak was lubię, konkretnie was lubię: haloimpresjoniści.
Jakie organy (cudowny instrument muzyczny) brzmią najlepiej na całym świecie? Zapewne wiecie, jeśli nie wiecie, to sprawdziłem to dla was i dla siebie: polskie organy, w polskiej Oliwie, a co z tego wynika? Z tego mianowicie wynika: wszystko, polska sztuka jest czasem jak polskie organy, może zupełnie serio zagrać i to nie raz, i najlepiej na świecie, trzeba jednak uczciwie (to się nie uda) lub demokratycznie ( to jest możliwe), oddzielać śmiecie. Eryk 2009-04-08

eryk
uczen

Postby eryk » Wed Apr 08, 2009 7:47 am

Cytuję:) …Wiecie, co najlepiej zrobić: skonfrontować się z rzeczywistością pokazać swoje prace do oceny historykom sztuki// Eryk: historyk sztuki nie jest krytykiem sztuki - LECZ JEJ HOSTORYKIEM, NOTUJE, CO SIĘ DZIEJE I BADA, CO SIĘ DZIAŁO.
Cytuję:)…profesorom ASP// Eryk: profesor nie jest tu arbitrem chyba, że promuje własne stanowisko lub akademizm, W AKADEMI PIERWSZE, CO USŁYSZYSZ, TO ZDANIE: MY TU NIE NAUCZYMY CIĘ MALOWAĆ Z TYM SIĘ TRZEBA URODZIĆ, MALARZEM SIĘ JEST ALBO NIE. AKADEMIA WYBIERA I PRZYJMUJE TYLKO WYBRANYCH, tym samym idzie jakby na łatwiznę, bo potem to jej przypisuje się osiągnięcia danego malarza, a są one jego własnymi, gdyby nie były własnymi to oznaczałoby, że jego osobowość jest sztuczna i nie należy do niego, lecz została przejęta lub narzucona.
Artysta często świadomie lub nieświadomie promuje daną akademię wymieniając jej nazwę z szacunkiem i jest to rodzaj symbiozy, akademia daje papierek ukończenia jej i ma reputację, a artysta potwierdza ją przy każdej okazji, to zwykły i prosty w działaniu system symbiozy, wzajemnego promowania, ogólnie znany.
//, co do właściciela danej galerii, to ma on prawo wybierać, kogo wystawia i jest to wybór jego własny, czyli subiektywny, nie decyduje, zatem o wartości kogoś lub jej braku, co może określić ludzka populacja dopiero po setkach lat niekiedy, jak często dowodzi historia sztuki właśnie.

laim
mistrz

Postby laim » Wed Apr 08, 2009 10:02 am

ble,ble,ble :arrow:
Last edited by laim on Thu Apr 16, 2009 5:07 pm, edited 3 times in total.

AGozdecka
student

Postby AGozdecka » Wed Apr 08, 2009 1:45 pm

Do bsptak: tak samo można nie przypuszczac, że clown ze swoimi kolorami i poczuciem humoru może się kojarzyc z horrorem.
A jednak.
Nikt też w Republice nie przypuszczał, że taki miły i dobry kanclerz może zostac bezwzględnym, krwiożerczym Imperatorem.
A jednak.

Co do głów i języków, to niektórzy mają języki rozdwojone- do mówienia różnych rzeczy i łatwo dac im się zwieśc. Ponadto są jeszcze czyny, i owoce tych czynów. A z tego co widze, na razie owoce są takie że po kolei wszyscy od eryka się odwracają, jak tylko lepiej go poznają.

Moim zdaniem Eryk powinien cały swój czas wykorzystywac na malowanie(bo to robi dobrze), nie na strzępienie jęzora(bo to robi źle), tak byłoby zdecydowanie lepiej dla wszystkich.
Byc może wtedy nie zaprzepaszczałby wtedy całego swojego malarskiego dorobku i rzeczywiście coś osiągnął zamiast się cofac.

to takie moje osobiste zdanie.

doop.pl
Site Admin

popieram

Postby doop.pl » Wed Apr 08, 2009 2:04 pm

I dodam, ze skoro mu tak dobrze idzie pisanie , to moglby je znacnzie lepiej wykorzystywac. I starac sie spojrzec na swiat szerzej a nie tylko z perspektywy bobo - eh smieszna ta nazwa. Oczywiscie z Halo:)
milego dnia

bsptak
Nowicjusz

Postby bsptak » Wed Apr 08, 2009 5:16 pm

;)))))))))))))))))))))))))))))

eryk
uczen

Postby eryk » Thu Apr 09, 2009 7:10 am

Oczywiście, że mam poczucie humoru:), oto mała anegdota: myśliciel (ale tylko z nazwy:)), pakuje swe obrazy i idzie do? Do historyka sztuki, ten mówi: ok. to jest mi znane, rozumiem:), to już było, wiem, o co w tym chodzi! Jest pan (?) Dobrym (?) Malarzem (?) W każdym razie, może pan TO spokojnie ZNOWU lansować:):):) No to, on idzie jeszcze dla pewności do profesora sztuki i pokazuje mu swe obrazy. Co pan o tym sądzi? No wie pan widzę tu pewien zakres potencjału twórczego, zatem gdy zaliczy pan u mnie i podda się mojemu praniu mózgu to napiszę panu dostateczny na świadectwie jednak z chwaleniem pana nie będę się afiszował i tak już zrobił pan z siebie osobę TAK TO, NAZWIJMY DELIKATNIE: nie-mającą własnego i wyrobionego stanowiska:):):), BO: Prawda jest taka, że to malarz tylko, i pokrewny w myśleniu, i odczuwaniu, o podobnym poziomie intelektualnym lub uniwersalny, taki jak ja - prorok światła:) (uwielbiam żarty, ale wiedzę lansuję serio), może was malarze w pełni zrozumieć, tyko malarze mogą siebie nawzajem popierać, lub nie, tworzyć grupy artystyczne, koalicje i wszelkie sojusze i oczywiście walczyć ze sobą, na słowa, oczywiście, gdy trzeba. Eryk- rozstrzępiony język i choleryk:) ale, jednak was kocham 2009-04-09

wal
uczen

W sprawie Eryka

Postby wal » Tue Apr 14, 2009 7:48 am

Dawno nie byłem na forum. A tu widzę coś się dzieje. Gadanie Eryka nie przeszkadza mi. Każdy ma prawo reklamować swoją osobę. Eryk wybrał taki a nie inny sposób. Nie znam Eryka osobiście. I może być tak , że prywatnie jest inny. Ale póki co jestem w sieci i odbieram rzeczywistość wirtualną. Od kiedy to gadanie autora może zaszkodzić jego pracy twórczej..? Twórcy genialni obecnie/Vincent van Gogh, Salvador Dali, Breton/, też dużo ,, gadali" co nam dzisiaj nie przeszkadza. Liczy sie przekaz- obraz. Niech Eryk sobie gaworzy. Jest przynajmniej napięcie artystyczne. Eryku- gadaj , życie prywatne odłóż do szuflady/czytaj- kłótnie, niesnaski, może co niektórych udobruchaj dobrym słowem/. i dalej rozwijaj myśl haloimpresjonistyczną. wal :idea:

wal
uczen

Re: doop -

Postby wal » Tue Apr 14, 2009 7:53 am

DZIDZIUS wrote:Galeria Doop ,jest darmowa i jest to pierwsza galeria na która w chodzę po odpaleniu kompa ,sprawdzam czy cos sie dzieje ,czy jest jakiś komet ,nowy artykuł wydarzenie ,
ciekawi mnie ,
pierwsza strona która odpalam ,!
no i darmowa ! bez limitu ,i wiecie co jak mnie wkurza ,to ze sa świetne prace ,a nie sa windowane do góry ,
sama mam windować ,no pisze ,ale uf ciężko jest ,,,,
zrobiło sie tak ze wkleja sie tu prace jak do Worka ,skoro sie wkleja na innych to tu tez ,
a wieczorkami juz sie nie siedzi na doop, -bo co ?jest nudno ?,

Galeria sie stara pisze publikacje artykuły ,wernisaże przecież to ważne dla artystów ,by sie pochwalić wystawa,, ,nie umiecie wpisać na stronę ,to piszcie do mnie

sylwia.misia@op.pl
zdjęcia i teksty ,przesyłajcie linki ,
oprawie to z sensem i doop wystawi
starej gwardii nie ma ale można zawsze założyć nowa gwardie ,

mogę powiedzieć ze tez sprawdzacie co sie dzieje na doop ,tak jak ja ,ale uuuuuuuuuuuu czemu tak szybko rezygnujecie , wiec poco wystawiacie prace ?

ja wystawiam po to by ktoś ,cos powiedział dobrze czy źle nie ważne co ,

ważne bym tez odpowiedziała napisała komuś jak mnie praca zauroczy ,pobudzi do działania ,zainspiruje ,,,,,

proszę wysyłać mi (jak ktoś nie potrafi ) wkleić na stronę doop.
artykuły i
relacje z wernisaży
i linki gg 4123152 będzie szybciej

Gratuluję mistrzu. A czy marcin się nie obrazi, że do Ciebie będziemy przesyłać informacje? wal

laim
mistrz

Postby laim » Tue Apr 14, 2009 12:18 pm

Last edited by laim on Thu Apr 16, 2009 5:07 pm, edited 3 times in total.

wal
uczen

Eryk sprawa

Postby wal » Tue Apr 14, 2009 12:29 pm

Mistrzu Laim. Jakaś złość się pojawia w twoim komentarzu. Staraj sie kochać świat takim jaki jest, nie obrażajmy się na rzeczywistość. Moja nauczycielka też uważała , że prace mi robią moje bardzo zdolne siostry, które miały to szczęscie , że chodziły trochę wczesniej do tej samej szkoły. Dopiero gdy zdałem do plastyka w Szczecinie uwierzyła Pani, że to jednak ja te prace wykonałem. Nie mam o to do niej żalu. Teraz staram się być bardzo obiektywny w odbiorze prac i przy ocenie . Wal

Return to “Różne różności”