NOWY KOńKURS

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
ipiszcze
uczen

Postby ipiszcze » Tue Mar 04, 2008 11:30 pm

Kochani!

Niniejszym zamykam końkurs, dziękuje wszystkim uczestnikom za to, że zmierzyli się z tematem, baaardzo podoba mi się różnorodność prac i tak różne podejście do tematu, prace są fantastyczne.

W końkursie udział wzięłyKONIE ZACZAROWANE:

* Dzidziusiowy niebieski koń który chce latać,
* Morskie koniki Ewy pasące się na szmaragdowych pastwiskach,
* Koń Seweryna z nogami najdłuższymi pod Słońcem,
* Bóg Harun o ciele człowieka i głowie konia,
* Ognisty rumak Monki niosący serce pełne pasji,
* Biegunowy koń Bartka, schodzący z biegunów bo chłopakom co innego już w głowach.

Oj ciężko będzie, ciężko, bo wszystkie opowiadają inne historie...
Smutno mi tylko, że brakuje zaczarowanego konia nemo.

Pozdrawiam serdecznie i idę spać, a konie niech czarują ! Dzięki za zabawę! Iwona

nemo2000
Nowicjusz

Postby nemo2000 » Wed Mar 05, 2008 7:27 am

Wybacz Iwono :oops:
Bywa tak ,, że jak kolwiek się obrócisz taK zawsze d..a z tyłu" , zresztą kto urodzony 13 i w piątek , to zawsze pod góre....
raz że miałem być w domu w poniedzialek, będę dzisiaj wieczorem...
imieniny Kazimierze (to ja ) też poza domem, to mniejsza...
ale najgorsze, że prace moją, niestety poza końkursem zamieszczę dzisiej wieczorem.....
Ale i tak SSSŚwietnie się bawiłem..... i byle do wiosny.....
nieraz nieważne, że padniesz idąc do celu, najważniejsze , że idziesz..
i nie tracisz go z oczu... a jak przy tym nie umarło w tobie jeszcze dziecko... wtedy ŻYJESZ...
Jeszcze raz przepraszam
Pozdrawiam wszystkich biorących udzial...
z poważaniem nemo2000

doop.pl
Site Admin

Rozwiazanie konkursu :)

Postby doop.pl » Sun Mar 09, 2008 5:59 pm

I miejsce – makrokwiatek + niespodzianka
za niesamowite kolory, wesołe i optymistyczne w dodatku pięknie i harmonijnie położone
dla konia Seweryna

II miejsce – makrokwiatek + niespodzianka
za chwilę zadumy nad dorastaniem, starzeniem (czyli dorastaniem po osiemnastce) i potrzebą zabawydla Biegunowego konia Bartka

III miejsce – makrokwiatek + niespodzianka
za przypomnienie o sile marzeń i o tym, że trzeba za nimi podążać
dla niebieskiego konia Dzidziusia

Niespodzianki
· za zwrócenie uwagi na to że rzeczy które wydają się oczywiste wcale takie nie są, a okazują się zagadkowe i do tego pięknedla Morskich koników Ewy
· za prostą prawdę o tym jak wspaniele jest być razem dla Enyo i Haruna
· za opowieść o pasji, która nadaje życiu sens dla rumaka Monki

Dla Nemo2000 niespodzianka pocieszenia.

kratke
student

Postby kratke » Sun Mar 09, 2008 6:51 pm

Ha! Marzenia sie spełniają :shock:
Wielkie dzięki, może ktoś w końcu zauważy najdłuższe nogi świata...

No i teraz nerrrrwy... Cóż to za niespodzianka??
A ja już teraz myślę nad miejscem dla makrokwiatka...
Będzie honorowym gościem w moim domu i, być może, początkiem kolekcji...

Pozdro dla wszystkich i dzięki za rywalizację oraz za "decyzję żyri" 8)

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Sun Mar 09, 2008 7:23 pm

Ha! Oczywiscie ze sie spełniają! Gratulacje dla Seweryna co na najdłuższych nogach, gratulacje dla wszystkich uczestników co wystawę końkursową i okołokońkursową stworzyli... i dziękuję za inspirację która pchnęła mnie do biegunowca:)
I z ptrzyjemnoscią i chwaląc się ogromnie sie cieszę że skromna jeszcze ale już kolekcja przyjaciół nam z Ewą sie rozrośnie:):):) :D

zeberka68
uczen

Postby zeberka68 » Sun Mar 09, 2008 8:08 pm

O! dziękuję:) lubię niespodzianki!!! I bardzo sie cieszę, że Bartek dostanie makrokwiatek bo to tak jakbym i ja go dostała :P
Ale muszę tu podziękować głównie Sewerynowi :D bo jego świetne pastele zainspirowały mnie do stworzenia czegoś w tej technice. Dziękuję Ci Seweryn :) i gratuluję w pełni zasłużonego I-go miejsca!
Dziękuje organizatorom konkursu, szanownej komisji,...........dziekuję wszystkim moim Mistrzom i mojej mamie i sąsiadom :P
dziekuje:)
dziękuje:)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!!!!! :D

nemo2000
Nowicjusz

Postby nemo2000 » Mon Mar 10, 2008 2:46 am

Witam!!!
Gratuluje wszystkim zwycięzcom!!!!
Nawet urodzonym 13 i w piątek czasem zaświeci słońce...
Serdecznie z góry dziękuje za niespodziankę... :lol:
Jestem zaskoczony i uradowany.....
Życie jest chwilą w wieczności ... i dla takich chwil warto żyć....i byle do wiosny!!!! :lol:
Dziękuje nemo2000

DZIDZIUS
mistrz

":)

Postby DZIDZIUS » Tue Mar 11, 2008 2:26 pm

łał ale sie ciesze DZIEKUJE BARDZO BARDZO ,pierwsza moja nagroda plastyczna ,no dziekuje za tak ogromne wyroznienie ,bardzo ,Konik moj był tak prosto namalowany :) ze chyba prostodo nieba wzleciał no bo go juz nie mam ,bejtram zbijałam na konkurs ,i gdzie ja bym pomiesciła taki obraz ,hihi ,wiec konik szybuje juz dawno gdzies bardzo wysoko w marzeniach ,a

makro,kwiatek jest malutki i sie zmiesci:) dziekuje ,
do Seweryna - sewciu ale twoj obrazek to ja bym chciała ,bardzooch taki jest piekny no i marzyc mozna wystarczy zeby na niego poparzec ,i juz sie jest w marzeniach ,
do Bartka - che ty to te wszystkie magrody zgarniasz dla Ewy co ? hihi swietnie gratuluje :) obraz malowac w 5 dni ,wzyciu mi sie by nie chciało ,a widac warto ,mozna sie załapac o poprzeczke wyzej na drugie miejsce ,hehe ,bartek ty mi zdrac tajemnice jak sie maluje tempera +akrylem + wszystkim co sie da ,,,,bo ja własnie sie trenuje i zjezdzaja mi obrazy z płutna ,farba odłazi ,ty masz dobrze technike dopracowałes do perfekcji ,
sobie bede potem gratulowac:)
wszystkim tez gratuluje fajnie było ,fajnie jest malowac na konkursy ,nie zaleznie czy sie cos dostanie czy nie ,praca ma dobry temat i przyjemnie sie maluje ,ai wyzwanie tez jest bo trza podołac wyobrazni ,swietny konkurs tyle izji i roznorodnych podejsc do tematu ,dzieki Ipiszcze:):):) pa buziaki ,kłania sie sylwianowak dzidzius:) ,szkoda nemaze go nie ma ,papa

monika

Postby monika » Wed Mar 26, 2008 12:54 pm

Troche z opoznieniem, bo internet mi szwankuje, ale tez chcialabym podziekowac za mila niespodzianke, ktora wczoraj dotarla pod moj sdres :) co prawda moge ja tylko zobaczyc na zdjeciach, ale i tak bardzo podoba mi sie pomysl :lol: Dziekuje i pozdrawiam!

Return to “Różne różności”