BEZSENNOŚĆ

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
DZIDZIUS
mistrz

BEZSENNOŚĆ

Postby DZIDZIUS » Tue Aug 07, 2007 11:11 pm

Światło lampki delikatnie, znuży, słyszę tylko plusk wody w akwarium nocne syreny miasta i cykanie zegara. Wybiera ton, co godzinę Bim bam wahadło tak rozbujane sennie a ja nie spie i myślę.Przez nieograniczone myśli,które błądzą i tak uparcie powracają nie mogę spać, gdzieś z daleka jak wielka ręka powraca moje dzieciństwo i w ciemności ulatują mary wspomnień,do każdego przebłysku albo sie uśmiecham albo boje,nic co moje nie jest mi obce,za to glonojad w akwarium czyści szyby a Sara chrapie tak lekko i cichutko,a ja wciąż nie spię i myslę,,,

Zastanawia mnie świat ze swą dziwnością zdarzeń tak krzywo poukładany tak chaotyczny,gdybym miała możliwość to bym go poukładała tylko czy by mi czasu starczyło,no i bym musiała jeszcze wiele bezsennych nocy, przesłuchać plusku w akwarium i tonu zegara,a i syreny miasta tez już by inaczej brzmiały niż teraz,bo bym była już stara siwa i zmęczona zyciem? Albo i nie najważniejsze ze nie wiem jak to będzie i ze mogłabym przecież tak spokojnie zasnąć, może już sie tak nauczyłam kilka godzin snu a słuchane dźwięki nocy to muzyka,która pomału mnie usypia,wycisza,tylko te uporczywe myśli ciągle płyną,kto nie miał takich zmagań z ta nocą która zawsze śpi w kuchni ,bo tam przecież cicho i ciemno ,no może bym zasnęła gdyby nie lampka ,plusk wody w akwarium i ton zegara Bim bam ,,,,dobranoc wszystkim ,

bintuprik
student

Postby bintuprik » Wed Aug 29, 2007 11:27 am

Malowniczo i obrazowo dzidziusiowo, ze az samej mi stanal przed oczami glonojad, Sara, ciemnosc kuchni i tykanie zegara..i zapach slupskiej nocy.mryk:)

Return to “Różne różności”