Plener artystyczny malarski i rzeźbiarski w Dolinie Charlott

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Sun Jul 15, 2007 10:54 am

2 po drugie rozmawialam wczoraj z zastepca kierownika ale malo wiedzial o plenerze sprawdzil tylko czy moj fax dotarl ,i tak sobie spacerowalam i pstrykalam zdjecia ,po kilku godzinach siadlam na lawke i zaczepil mnie jakis facet ,spytsl mnie czemu jestem smutna i czy nischce poplywac rowerem wodnym ,i pytal sie czy bylam juz kiedys ,Myslalam ze to jakis turysta ,a to sam szef ,jak sie dowiedzial ze rzyjade malowac byl bardzo ucieszony ,w sumie zadnych konkretow mi nie powiedzial ,stwierdzil tylko ze to duza inwestycja i napewno nie zrezygnuje ,buduje amfiteatr na 23-26 na ta koncowa impreze ,spytal sie czy bede wszystko malowac i jak siadzie na lawce to czy tez go namaluje ,powiedzialam ze bede malowac co sie da ,ten caly kierownik taki jest duzo nie wytlumaczy ale widac jego radosc ,tu przydalby mi sie Bartek on by go wypytal konkretnie ,ja pozyczylam mu dobrej pogody i zeby impreza i plener sie udala ,powiedzialam tez ze z doopu jada 4 do 5 osob ,pytal sie o nasza galerie ,no i potem oczywiscie uciekl ,bo mu sie spieszylo ,Bo przyjechal jakis slub,,,
- jak bylam pierwszy raz to przyjechalam na zaproszenie pewnej osoby i nie wchodzilam do restauracjii Oni rozmawiali ,a ja stalam w dziwach ,ten kierownik podszedl do mnie i sie przywital ,no taki wlasnie jest ,mily i zaganiany ,taki entuzjasta i sztuka lubi sie otaczac ,
Doop zamiesci zdjecia kture zrobilam to poogladacie ,
niestety nie mam daru wypytywania i zalatwiania konkretnych spraw ,ale wiem ze sie wszystko ulozy ,wazne zeby poradzic sobie z podruza ,

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sun Jul 15, 2007 6:52 pm

Fajnie dzięki za wszystkie informacje niestety wolę dojechac bo u mnie z chodzeniem kiepsko-do tego waliza i sztaluga to już duży ciężar wole żeby mnie podrzucili- do zobaczenia na dworcu pa

doop.pl
Site Admin

Zdjecia Doliny...

Postby doop.pl » Mon Jul 16, 2007 3:24 pm

Dzieki uprzejmosci Dzidzi :) - Sywli mozemy podziwiac piekne widoki jakie posiada Dolina Charrloty
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

annaWa
uczen

Postby annaWa » Mon Jul 16, 2007 8:17 pm

Piękne fotki

annaWa
uczen

Postby annaWa » Mon Jul 16, 2007 8:19 pm

Fantastyczne widoki

zeberka68
uczen

Postby zeberka68 » Mon Jul 16, 2007 8:36 pm

Piękne miejsce i świetne zdjęcia! :)

DZIDZIUS
mistrz

Postby DZIDZIUS » Tue Jul 17, 2007 1:31 pm

TO bardzo sie ciesze ze sie podobaja malujcie sobie z tych zdjec ,chcialam pokazac rozne miejsca szarloty i zeby nie byla taka obca:) jak przyjedziecie ,a nachodic sie tam mozna ,a jeszcze takie rzezby wlasnie sa ,w takim stylu ,a obrazow nie widzialam bo nie wchodzilam do goscinca do budynkow ,juz mi sie nie chcialo ,no i nie mialabym poazwolenia a wystawianie chyba czyis zdjec obrazow ,, pozdrawiam

di
Nowicjusz

Postby di » Tue Jul 17, 2007 8:53 pm

Dzidzia piękne zdjęcia i dolina niesamowita, aż mi żal że nie mogę tam pojechać może kiedyś ...:)

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Wed Jul 18, 2007 10:17 pm

Di nie martw sie za rok tez beda organizowac ,to pojedziesz

laim
mistrz

Postby laim » Sun Jul 22, 2007 8:02 am

Fajne miejsce, tylko gdzie konkretnie, jak ktoś wie, niech odpowie, mam nawet jeden temat związany z takim otoczeniem, bardzo na czasie: "PiSiory chcą zniszczyć Rozpudę", taki ekologiczno-społeczno-polityczny:)Generalnie jednak chodzi o ochronę przyrody! Wydaje mi się,że w takim otoczeniu dobrze by się , to malowało...

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Mon Jul 23, 2007 10:33 am

nie wiem czy Dolina ma cos spolnego z rozpuda ,bo zostala stworzona przez czlowieka ,Budynki ,usytolowane na zalewach stawnych ale napewno po latach bedzie to jedyne miejsce w okolicach słupska (Gałezinowo) gmina Ustka gdzie jest jakas zielen ,
Pozatym Kazdy temat do malowania jest dobry jesli ma przeslanie ,a Plener w charlocie _Tematem przewodnim pleneru będzie: „Legenda Doliny Charlotty” wiec tez jest to temat malarsko dowolny ,pod warunkiem ze sie zna legede ,

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Sun Jul 29, 2007 8:47 am

PRYPOMINAM ZE DZIS JEST PRZEDOSTATNI DZIEN NA WYSYLANIE FAXEM LUB MOZNA MEJLEM ZGLOSZEN FORMULARZA ,,,,,kto chetny jeszcze moze ,termin upływa do 30 lipca

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sun Jul 29, 2007 5:52 pm

Ciekawa jestem ile osób z naszej galerii się wybiera na plener - ja oczywiście jadę- tylko myślę że tam nie ma dodatkowych opłat-oprócz jednego namalowanego obrazu-nic wiecej się nie doczytałam w regulaminie

DZIDZIUS
mistrz

PLENER

Postby DZIDZIUS » Mon Jul 30, 2007 10:55 am

trzeba zostawic tylko jeden obraz ,i reszte ile sie da namalowac ,przez te 6 dni ,a bejtramy daja za darmo i papier i drzewo jak ktos rzezbi ,za nic sie nie placi ,
i chyba te co zostana bedzie mozna zabrac do domu ,ale Oni sobie najladniejszy wybiora ten jeden do celow "martekingowych"i do folderu ,albo mozna ten jeden malowac cale 6 dni jak to woli

pozatym po zakonczeniu dostanie sie DYPLOM ,

annaWa
uczen

Postby annaWa » Mon Jul 30, 2007 1:59 pm

to świetnie i do zobaczenia - słyszałam że noclegi bedą w Ustce w hotelu i będą nas dowozić

Return to “Różne różności”