Plener artystyczny malarski i rzeźbiarski w Dolinie Charlott

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
doop.pl
Site Admin

przepraszam za zwloke

Postby doop.pl » Thu Jun 28, 2007 6:05 pm

Ostatnio jestesmy dosc zaganiani. A w domu mamy problemy z internetem (radiowka) dlatego ciezko nam nadrabiac zaleglosci.

Tu chcialbym bardzo podziekowac BartekLi za pomoc i udzielenie inforamcji odnosnie pleneru, oraz zaangazowaniu Dzidzi.

Jesli bedziemy mogli w czyms pomoc prosze napisac konkretne pytania. Postaramy sie dowiedziec cos wiecej.
Przy czym nie mozemy polecac, ani negowac Wam tego pleneru poniewaz na nim nie bylismy.

Padlo pytanie czy mozecie pojechac jako grupa z naszej galerii. Oczywiscie, ze tak. Chociaz prosze mi napisac na jakiej zasadzie mialo by to wygladac. Rozumiem ze wypadalo by sie jakos wyrozniac...

No i co najwazniejsze zyczymy pogody..... bo chyba ona bedzie najwazniejsza ... no i osiagniecie frekwencji.

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Thu Jun 28, 2007 7:35 pm

,kurcze ciesze sie
doop pomugł mi napisac papier ( nie wpisywalam ze jestem z doop -u )bo marcin mowil ze nie sa zwiazkiem tworczym ,) wyslac (obsługa faxa kurs przyspieszony) hihi ,faxa wyslalam 2 jednego pustego jihi ,bo sie pomylilam ,ale i tak sie ciesze ,czy charlota ,zadzwoni z informacja ze maja faxa i ze czeba czekac na to czy odwolaja plener ,czy nie ? myslalam ze fax i wypisanie papierka bedzie problem ale to czekanie to dopiero ,,,zgryz ,lece na ksiezyc ,nie bede sie stresowac:)

dzieki Bartek za ten post ,duzo sie konkretnych rzeczy wypytales ,a malo konkretnie odpowiedzieli ,no moge powiedziec ze malo z sensem:) tylko hihi tak tak prosze sie nie martwic bedzie dobrze :) hihi zart ,

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Thu Jun 28, 2007 7:37 pm

no i co najwazniejsze napisali ze przyjma wszystkich I"na pewno nikt nie zostanie odrzucony"
z tego sie tzeba cieszyc :):):):):)

bintuprik
student

Postby bintuprik » Sat Jun 30, 2007 12:12 pm

ja wyslalam mailem i tez ok:) powiedzieli ze wyslanie jest gwarancja udzialu takze fajno

bintuprik
student

Postby bintuprik » Sat Jun 30, 2007 9:21 pm

Mam nadzieje, ze zobacze duzo doopnych twarzy:) a na razie zegnam sie, az do pleneru chyba.

annaWa
uczen

Postby annaWa » Fri Jul 13, 2007 7:50 pm

Dzięki Ci BartekLi - ja też napisałam zapytanie czy mozna wysłać zgłoszenie e-mailem i mi narazie nie odpowiedzieli.
Mam ochotę pojechać na Plener malarski i rzeźbiarski / Charlotta - Charlotta,
ale nie wiem jeszcze czy sie zdecyduje ze sztaluga w tak długa podróż pociągiem - zgłoszenie wyslę e-mailem
pozdrawiam

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Fri Jul 13, 2007 9:17 pm

JA wyslalam faxem napewno bede jak nie odwolaja ,a sztalugi nie biore zawsze maluje na (kolanach )spodnich wezme tylko fartuch ,:) ale nie bialy bo bym no smiesznie wygladala ,:)i tak sie umarze jak nie wiem co :) ,dzis bylam w ustce nacykalam sie fotek kutry ,koleczki i stary magazyn ,szkoda ze nie skrecilam do charloty bym miala wlasne zdjecia ale juz bylo ciemno ,i pies mi juz nie chcial dreptac ,a z ta lapa to malo chodzi ,,a ja gadam nie na temat ,
no extra bedzie jak sie spodkamy

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sat Jul 14, 2007 6:46 am

Mam nadzieję że będzie wszystko ok - zastanawiam sie tylko jak tam dojechać do Słupska czy Ustki są połaczenia a niestety dalel już PKS nie dojedzie a ja nie mam samochodu-PKSy jada tylko w dni nauki szkolnej i mam problem - nie wiem wogóle czy cośkolwiek tam jeżdzi?

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sat Jul 14, 2007 9:54 am

Wysłałam zgłoszenie na plenr zostałam przyjęta-uwielbiam plenery- mam tylko problem z dojazdem Mieszkam we Włocławku-do Słupska i Ustki mam 1 nocny pociąg i jest ok gorzej potem ze Słupska ani z Ustki nie ma żadnego połączenia.
Patrzyłam w internecie PKS kursuja tylko w dni nauki szkolnej.
Nie mam pojęcia jak dotrzec na miejsce do Doliny Charlotty
ok 9 mogę już być w Ustce lub Słupsku.

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sat Jul 14, 2007 11:50 am

już się dogadałam wyjadą po mnie to do zobaczenia

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Sat Jul 14, 2007 11:52 am

DZISIAJ JADE DO CHARLOTY POPSTRYKAC ZDJECIA ,bEDE NOTOWAC TRASE ,JA TEZ MAM MALY PROBLEM Z DOJAZDEM BO KUBA W SIERPNIU WYJEZDZA WIEC JUZ PLANUJEMY zALATWIC BUSA ,ALE NIE OBIECUJE ,NAJWYZEJ BEDZIECIE STALI NA DWORCU W SLUPSKU I CZEKALI WIELKA PLANSZA , "JESTEM Z DOOP-U" ,,TRZEBA SIE ZGRAC O TEJ SAMEJ POZE ,[/b]

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Sat Jul 14, 2007 11:54 am

czyli wyjezdzaja po uczestnikow dzis sie zapytam ,co i jak

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sat Jul 14, 2007 6:38 pm

Ja mam jedyny Pociąg bezpośredni z Włocławka i mam wysiąść w Gałęzinowie o godz 8.38 będę na stacji w Gałęzinowie to jest 2 przystanek za Słupskiem

annaWa
uczen

Postby annaWa » Sun Jul 15, 2007 8:03 am

Witaj DZIDZIŚ jak tam rekonesans dowiedziałaś sie cos więcej na temat pleneru?

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Sun Jul 15, 2007 10:38 am

A wiec tak ,
1 nie wiem jak sie idzie ze stacji w Gałezinowie ,ale musisz kawalek dojsc do krzyrzowKi ,i jest tablica charloty stoi tam tez duza ciekawa rzezba jak drzewo ,z tego miejsca to juz kawalek na pieszo spokojnie dojdziesz spacerkiem caly czas prosto az dojdziesz do takiego wawozu i to jest juz charlota ,
w sumie to masz swietne polaczenie ,
to moze ja zobacze ten pociag i jak nie bede mamla czym dojechac to ze slupska tak jak ty i bede o 8.38 :):)

Return to “Różne różności”