Plener artystyczny malarski i rzeźbiarski w Dolinie Charlott

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
annaWa
uczen

Plener artystyczny malarski i rzeźbiarski w Dolinie Charlott

Postby annaWa » Wed Jun 27, 2007 1:14 pm

mam pytanie jedziecie na ten plener Plener artystyczny malarski i rzeźbiarski w Dolinie Charlotty 2007 - a może ktoś juz tam był i wie jakie są warunki?

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Wed Jun 27, 2007 2:53 pm

niech na to pytanie odpowie DOOP ,
ja tylko moge powiedziec ze piekna okolica ,bylam tam kilkakrotnie ,ale plener organizuja pierwszy raz

annaWa
uczen

Re: plener

Postby annaWa » Wed Jun 27, 2007 3:29 pm

DZIDZIUS wrote:niech na to pytanie odpowie DOOP ,
ja tylko moge powiedziec ze piekna okolica ,bylam tam kilkakrotnie ,ale plener organizuja pierwszy raz

no to trzeba jechać-płotna dają może być fajnie
pozdrawiam

BartekLi
mistrz

wyjazd

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 9:31 am

Na razie jestem zainspirowany pozytywnie, napisałem wczoraj kilka pytań zwiazanych z warunkami uczestnictwa do "źródła" (kwestia zgłoszeń, kwalifikacji itp.), jak odpiszą to zaraz zrelacjonuję, o innych rzeczach o które będę chcial się dowiedziec też zdam tu raporcik. Z mojej strony organizacyjnie sprawa jest dość skomplikowana, połowa biedy ze daleko, jeśli zrobi sie plener doop-owy staniemy z Ewa na głowach, nie wiem tylko czy wystarczy (urlopik, wszyscy nasi podopieczni... a każdy z innego gatunku:)... ech) jest tego ale jestem dobrej myśli...
No nic, jak będe cosik miał od organizatora zaraz napiszę.
Acha, pytanie do Dzidziusia: jak ze Słupska dostać sie do Charlotty? Kolej, busik... nie jesteśmy zmotoryzowani:)

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Thu Jun 28, 2007 10:00 am

Bartek do charloty najlepiej do słupska pociągiem a potem do charnowa autobusem w stone na ustke ,z charnowa odbijasz na Grabno ,lepsza droga jesli samochodem ,a jak nie macie auta to ciezko bo do charnowa trza isc 2 km z przystanku,i potem odbic na grabno ,bez auta to klopot wiec tak ,_
od ciebie patrzysz na peronie jak pociagiem dojechac do Grabna (ale nie wiem czy zGrabna jest jeszcze kawalek ,bo to sa odlegle tereny i wszedzie lasy )trzeba by bylo miec dokladna mape---jest tam stacja mam nadzieje kiedys byla ,no moze byc z przesiadka słups i na ustke pociag i wtedy wysiadacie w grabnie ,a tam was pokieruja ,
ja kedys jechalam samochodem w stone ustki i przez charnowo ,lepsza ulica ,
ja nie mam takiej odwagi by pytac sie co i jak charloty ,prosilam dop o pomoc (bo kuby niema ) ale doop nie odpowiada ,
a i mam problem glupie to bo nie umiem wyslac faxu ,i zgloszenia nie wypisalam jeszcze ,pewnie bedzie tak ze tak ze strewie tak dokladnie i niczego nie zalatwie ,i co ztego ze strasznie chce ,i moze by mnie przyjeli ,ale sie nie znam jak to sie załatwia ,czy potrzebne sa jakies rekomedacje ,licze tylko ze jak Kuba przyjedzie za dwa tygodnie to mi pomoze moze osobiscie pojade i pokaze te wszystkie rysunki co teraz maluje ,

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Thu Jun 28, 2007 10:37 am

prosilam doop -
czy sa potrzebne jakise rekomedacje i pieczatki ,jesli doop ma nas wszystkich ,i ma nad nami Takzawna "opieke" to ladnie by bylo ,jaka rekomedacje wystawic ,lub cala grupe zrzeszc ,pomuc ,ale doop od kilku dni nie odpowiada ,"maja problem z netem " ,
ja prosilam moj Dom Kultury o rekomedacje ,i z programu "indywidualne sciezki Kariery dla osob niepelnosprawnych "z caritasu ,maja 2 lata na demna piecze ,moze oni mi pomoga ,moja Opiekunka ,ale nie wiem czy jest sens i czy tak mozna ,oni mi zorganizowali wszystkie wystawy ,
w kwestionariuszu pisze zeby wpisac ,wystawy osiagniecia i nagrody , wogule jestem zla bo stanaelam w miejscu ,papieru to ogromna trudnosc dla mnie do wypisania ,myslenia i zalatwiania ,,,,,i najlepiej bedzie jak sobie pomaluje ,,,

bintuprik
student

Postby bintuprik » Thu Jun 28, 2007 11:30 am

nio ja tez mam tu jakies komplikacje, faxu nie mam, za granica mieszkam chwilowo jak ja mam to wyslac?? szkoda ze mailem nie mozna po prostu a tu za chwile znow wyjezdzam nawet neta nie bedzie i jak ja mam to zrobic? hymmm, bo pojechalabym, ale czy mnie tam zechca, moze mam za male osiagniecia...to jest niezly pomysl zebysmy moze jako doopa tam wystapili, ale czy doop by tego chcial...

bintuprik
student

Postby bintuprik » Thu Jun 28, 2007 11:37 am

a opowie ktos legende o charlottcie?

BartekLi
mistrz

Informacje1

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 11:59 am

Nie martwcie się, wysłałem na razie zapytanie (jeszcze nie mam odpowiedzi) miedzy innymi czy można wysłać via e-mail, tak ze sie okaże. Na pewno (piszą na swej stronie) można pocztą... ze znaczkiem w kopercie znaczy, formularz wydrukowany i wypisany. Kontakt mail-owy podali na stronie, by te stronę znaleźć trzeba sobie wpisać w wyszukiwarce (ja przez onet akurat) "Charlotta", jest na początku. Jest tam opis miejsca, cenniki (!), atrakcje, legenda też... no, i inne informacje również o imprezach.
Dzidziuś! Jeśli masz problem z papierami to porozmawiaj z Twoją zaprzyjaźnioną osobą, na pewno pomoże w wypełnianiu.
A, pytam też o rekomendacje, liczbę uczestników minimum/max., ... no, jak mi odpiszą to wrzucę tu.

BartekLi
mistrz

termin

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 12:03 pm

Aha, no termin zgłoszeń 30ty lipiec, to obowiązuje, więc na razie nie ma powodów do paniki :)

BartekLi
mistrz

dz Dzidziusia

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 12:44 pm

Poza tym Dzidzius w razie czego wypiszemy razem jakoś mailowo.

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 12:48 pm

To znaczy możemy razem pozałatwiać jeśli chcesz a przynajmniej poprobować:)

DZIDZIUS
mistrz

plener

Postby DZIDZIUS » Thu Jun 28, 2007 1:54 pm

JAK TO dobrze ze jest jakas nadzieja ,odrazu mniej stresow ,a Bartek poczekam na twoja odpowiedz ,a puk puk ,nadajesz sie do charloty ,a czemu mialabys sie nie nadawac ,tak jak kazdy z nas sie nadaje ,a gdybysmy mieli mozliwaosc ,jako grupa z doop-u to wogule by bylo extra
-
bedziesz malowac charlote i jej legende ,poczytaj a mowie ci ze znajdziesz wene ,jest taka swietna ze od razu cos namalujesz ,ja namalowalam jednorozca :)

DZIEKI Bartek za zainteresowanie i pomoc ,jak doopu nie ma to chociaz Ty jestes ,

bintuprik
student

Postby bintuprik » Thu Jun 28, 2007 2:54 pm

Bartku wprowadzasz harmonie do chaosu:)

BartekLi
mistrz

Informacje z Charlotty

Postby BartekLi » Thu Jun 28, 2007 4:26 pm

Dostałem list z z Charlotty! Napisałem taki zestaw pytań do organizatora:

".....
1.Należy wypełnić formularz, czy można przesłać via e-mail czy wyłącznie pocztą lub faksem?
2.Termin zgloszeń - 30 lipca, oznacza to ze będzie po tej dacie znany "skład" uczestników, czyli zgodnie z regulaminem: czy plener sie odbędzie w związku z wystarczającą frekfencją. Kiedy i w jakiej formie można spodziewać sie odpowiedzi od Państwa w tej kwestii?
Czy w razie dużej ilosci zgloszeń należy liczyć się z odrzuceniem zgłoszenia?
Co bedzie brane pod uwage przy zgłoszeniu (status twórcy, amator, uczestnictwo w związkach twórczych itp.), czy brak przynależności do organizacji twórców uniemożliwia udział w plenerze?
Czy można/należy zaprezentować swoje dokonania?
Czy praca dotycząca uzgodnionego z Państwem tematu (do26 sierpnia) dotyczy wykonania dzieła w ramach pleneru? Tzn. temat zostanie dokładnie określony wraz z rozpoczęciem pleneru?
3.Mamy ubezpieczenie zdrowotne, natomiast NW (chodzi o nieobowiązkowe ubezpieczenie od wypadków? Prosze wybaczyć, nie mam glowy do papierów) czy jest warunkiem czy tylko wskazane?
4.Z regulaminu wynika że nie ma opłat wstępnych zwiazanych z faktem dokonania zgłoszenia, w tej kwestii ewentualnie prosze o potwierdzenie jeśli dobrze zinterpretowałem.
Dziekujemy za wyjaśnienia
itd...."
-----------------------------------------------------------------------------------

Odpowiedź jest taka:

"Witam,
zgłoszenie na plener można przesłać drogą mailową. Informacje o ewentualnym odwołaniu pleneru przekażemy telefonicznie lub mailowo zaraz po zamknięciu listy. Brak przynależności w związkach nie wyklucza z udziału w plenerze i przyjmiemy każdą liczbę chetnych. na pewno nikt nie zostanie odrzucony. Temat pracy bedzie na pewno nawiązywał do Doliny Charlotty i zostanie on podany w momencie rozpoczęcia pleneru. Nie ma oplat związanych z uczestnictwem, a o ubezpieczenie proszę się nie martwić...."
+podpis,adres itp.
---------------------------------------------------------------------------------
Czyli wygląda że sprawa jest prosta, ubezpieczenia o których mowa w regulaminie nie są bezwzględnie konieczne, zakwalifikowanie tylko na podstawie wypełnionego formularza który mozna przesłać mail-em (jest na stronie Charlotty przy "plenerze malarsko rzeźbiarskim" pod regulaminem, należeć też nie trzeba nigdzie...
Acha, przedstawiając się pisałem że informacje o plenerze mam z Doop-strony czyli byc może jesteśmy już jakoś... znani?
Na razie to tyle... :)

Return to “Różne różności”