Galeria/Sklep Jesli masz watpliwosci, chcesz wiedziec......

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
lukasjank
Nowicjusz

Re: Kilka nowosci zapomnialem dodac:

Postby lukasjank » Sat Jan 05, 2008 8:22 pm

doop.pl wrote:- zastanawiamy sie nad mozliwoscia wproadzenia rozmow na glownej stronie. Choc jestesmy zdania ze lepiej by bylo wykorzystac do tego forum.

- nowy dzial powstanie Publicystyka. Bedziemy tam publikowac felietony, artykuly.
Czym bedzie sie on roznil od artykuly/wydarzenia. Tym, ze artykuly wydarzenia sa Wasze, a publicystyka bedzie nasza :) - bedziemy starac sie w niej umieszczac ciekawe artykuly , spostrzezenia itd. Tak aby zaczac cos tworzyc wlasnego i znaczacego . Cos co bedzie ciekawym do przeczytania.

nie moge sie zalogowac lukasjank :cry:

lukasjank
Nowicjusz

Postby lukasjank » Sat Jan 05, 2008 8:23 pm

[size=18]mam problem z zalogowanie się[color=blue][/color][list][b][/size] :wink: [/b][/list]

AGozdecka
student

Postby AGozdecka » Mon Jan 07, 2008 1:33 pm

Może znowu będę bezczelna i złośliwa, ale jakiejż ulgi doznałam, kiedy tu weszłam, a tu tak ładnie!!!

Hiphip Hurra!!!

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Mon Jan 07, 2008 2:04 pm

...tak schludnie, nie?...:)

doop.pl
Site Admin

Mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej. No i moze.......

Postby doop.pl » Tue Jan 08, 2008 9:30 pm

jakies szczescie nas spotka i stanie sie to szybciej niz dotychczas :) Ciesze sie ze sie podoba. Grafika to zasluga Arkadiussa - moze znacie :) Grafik z bardzo dobrym , subtelnym gustem jak dla nas :)

pozdrawiam cieplo
Marcin

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Tue Jan 08, 2008 10:42 pm

Szczerze? Miałem na myśli forum... sory-batory... :oops: Ale nie jest źle, choć bardziej "mulasto" chodzi, może to jednak ogół sieci... błędów nie doświadczyłem na razie:)

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Tue Jan 08, 2008 10:51 pm

...eeee...nie bardzo podobają mi się te zielone wychodzące spod ramek i wzorek na brązie... ładne za to są kolory kremowe, logo fajnie sie prezentuje, taki granatowy rozbielonospopielony jak w logo właśnie i w kwadraciku od "szukaj"... szukaj, szukaj... pasuje jak ulał...to tak o wyglądzie:)

Return to “Różne różności”