Doop czy dup , ladne to brzydkie :D

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
doop.pl
Site Admin

Doop czy dup , ladne to brzydkie :D

Postby doop.pl » Sun Nov 05, 2006 4:18 pm

Zapraszam do dyskusji. Pojawilo się w trakcie naszej działalności kilka maili z zapytaniem... Postaram sie na to odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.
A więc:
Nazwę doop można czytać na wiele sposobów. Jeden nic nie znaczący , drugi natomiast w naszym języku delikatnie mówiac nie pasujący do tego co tu robimy. Fakt.
Natomiast proszę wziaść pod uwagę , że chcemy sie zająć sprzedaża prac przede wszystkim poza granicami naszego kraju. Co oznacza , że nazwa nie oznacza nic brzydkiego, powiem więcej jest chwytliwa i bardzo łatwa do zapamiętania a do tego krótka. Jeśli jednak troszkę Was zawstydza zawsze istnieje możliwość wybrania domeny np doopart. W tym momncie troszke będzie lżej.

Fragment listu do artysty.."Cóż mogę więcej napisać. Faktycznie jesteśmy coś na smak zarówek Osram.
Ale bym sie tym za bardzo nie przejmowal. Jak mówię można
przeczytać inaczej. A także można zrobić niezły z tego kawał :)
No i najwazniejsze nazwa jak nazwa wpada w ucho , mimo ze
smieszna - fizjologiczna ale napewno łatwa przez to do
zapamiętania. A jak już ktoś wejdzie oceni nie nazwę Galerii
a prace w niej zawarte ;)"

Także jak wiemy żarówki Osram nie ocenia się po nazwie. A są dobre... My też jesteśmy nieźli , a będziemy najlepsi :)

Marcin

bintuprik
student

Postby bintuprik » Thu Jun 14, 2007 4:52 pm

Ja uwielbiam mowic wszystkim ze wystawiam swoje prace na dupie:) Bardzo oryginalnie to brzmi, zabawnie, się mi podoba, taka gierka słowna

Jakubl
uczen

Postby Jakubl » Sun Jun 17, 2007 10:11 am

po grecku filiżanka to "kupa" jednak z niej piją , Johanna Straussa nikt nie porównuje do strusia, popularne chińskie nazwisko to "hui"
tylko albo aż słowa w różnych językach mają różne znaczenie a w chwili obecnej tzn. globalna wioska itd. nie powinno to przeszkadzać.

jeśli za nazwą jakąkolwiek kryje się jakość lub prestiż nikt nie pomyśli o niej źle
...tak mi się przynajmniej wydaje a swoją drogą doop brzmi spoko i wpada w oko
ko ko

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Sun Jun 17, 2007 12:14 pm

Dobrze Jakub pisze, mnie sie bardzo dobrze prezentuje slowo doop-dup na zewnątrz, ma bezsprzeczna zaletę: nie trzeba powtarzać wiecej niz raz. Moje zdanie: nie zmieniać.

Return to “Różne różności”