Jesli chcecie porozmawiac ....... + księga gości

Inne nie ujęte wcześniej. Chesz coś napisać nie wiesz gdzie . To miejsce będzie dobre .
doop.pl
Site Admin

Jesli chcecie porozmawiac ....... + księga gości

Postby doop.pl » Sat Sep 23, 2006 5:38 am

Zapraszam na forum.
Mozna tworzyc nowe tematy i w nich sie udzielać. Niestety wprowadzenia czatu nie przwidujemy. Poniewaz w żaden sposób nie będzie można go moderować. A zdażaja się na innych stronach nie przyzwoite teksty. Myślę ,że forum choć nie na żywo niczemu nie ustępuje.

Jesli chodzi o ksiegę gości. Zobacze i przemyślę.

wal
uczen

Poziom prac

Postby wal » Mon Jan 08, 2007 2:58 pm

Jak już wcześniej napisałem poziom prac się podniósł. Ale ostatnio zobaczyłem króliczka haftowanego no i mnie powaliło. Litości- tylko bez takich prac. A tak poważnie - może trzeba jednak robić selekcję prac? :?: Pod rozwagę. Pozdrawiam :oops:

enyo
Nowicjusz

Postby enyo » Mon Feb 18, 2008 10:23 am

Sztuka to nie tylko piękne obrazki, jeśli ktoś chce pokazać innym takie COŚ to nie mam nic przeciwko. Sama co dopieru zaczynam rysować i moje prace nie zachwycają zbytnio,a nie jestem po ASP bo co dopieru ucze się na 3 roku technikum. :!:

BeskidArtDeco

witam serdecznie Wszystkich:))

Postby BeskidArtDeco » Thu Aug 21, 2008 4:27 pm

Po powitaniach (szkoda ,że nie ma tematu gdzie nowicjusze się mogą przywitać) Chciałabym nawiązać do tematów poprzedników i napisać jak ja i związani z Beskid Artem ludzie pojmujemy sztukę.Mamy cały przekrój osobowości tzn.Panie emerytki zajmujące się zanikającą sztuką haftu na gorsetach i różnych ludowych przyodziewkach, mamy kobitkę z Ukrainy,która u nas za mąż wyszła i zajmuje się bursztynem,kilku amatorów tzw.sztuk różnorakich;) no i kilku vipów z różnymi osiągnięciami na forum nawet międzynarodowym.To wszystko jak ,,groch z kapustą,, w jednym garnku siedzi i panuje wspaniała symbioza.Wydaje mi się ,że musimy pojmować sztukę elastycznie i aniołek z włóczki wcale nie jest umniejszeniem rangi strony,ani ,,obciachem,, bo być może ten wzór, podobnie jak np.nasze gorsety jest ewenementem i jedyny taki na świecie,przekazywany na danym terenie od pokoleń.Reasumując nigdy nie wiadomo co jest prawdziwą sztuką i udowodniono to już wiele razy choćby Kantor,Andy Warhol...
Pozdrawiam i myślę ,że jeszcze nie jedną dyskusję tutaj przeprowadzimy
Grażyna BeskidArtDeco :lol:

Return to “Różne różności”