Klaudia i Marcin

Nasze założenia, kierunek rozwoju , plany...
doop.pl
Site Admin

Klaudia i Marcin

Postby doop.pl » Wed May 31, 2006 12:32 pm

Jestesmy parą od 10 lat :D Ja prowadzę od 5 lat własną firmę ,skończyłem Wyższą Szkołe Buissnessu i Administracji w Warszawie. Mam 28 lat i pałam chęcią zrobienia czegoś wielkiego :) .
I tu z czasem zrodził się pomysł otworzenia galerii internetowej. Pomysłów na jej rozwinięcie mamy sporo, ale bedą one realizowane etapami, uzależnionymi od finansów, wolnego czasu, no i samego rozwoju galerii, i oczywiście Waszych potrzeb.
Narazie skupiamy sie na perfekcyjnym działaniu galeri , dopieszczeniu szczegółów, robimy tak aby była zauważona w internecie (pozycjonowanie)
Z dobrym produktem będzie można w pźniejszym etapie zrobić wiele. Ale to juz temat do innego posta.

Klaudia już wkrótce będzie na 5 roku studiów w Akademii Ekonomicznej. Jest bardzo zapracowaną osóbką. Po skończeniu studjów planujemy połaczyć nasze siły w walce o "istnienie"

Mamy nadzieję, że będziemy spełniać Wasze oczekwiania względem Nas- Galerii. Planujemy, iż finalny etap rozwoju samej strony plus dodatków jakim np będzie sklep, organizowanie wystaw, wernisaży itd nastąpi od jednego do 2 lat .

Return to “O nas”