inspiracja ,

Tu mozesz podzielic sie swoimi spostrzeżeniami na temat malarstwa
mARTa

Postby mARTa » Sun Jul 01, 2007 11:53 am

DZIDZIUS mniej więcej zanim zaczne malowac mam początkową koncepcje co do kolorów i kompozycji, jednak wszystko krystializuje się w trakcie, tak by całość ze sobą grała.

cidar

inspiracje

Postby cidar » Sun Aug 05, 2007 6:01 pm

co mnie inspiruje... Właśnie takie osoby jak Ty Przebywanie z nimi rozmowa dużo daje Oglądanie obrazów możliwość wystawiania swoich i konfrontacja Wszystko to w jakiś sposób inspiruje i dodaje zapału do twórczego myślenia Czasem gdy zabieram sie do malowania bez żadnego pomysłu nawet , obraz powstanie mimowolnie sam z siebie pod wpływem malowania Bywa też tak ze wiele razy przemalowuje swoje prace i nigdy do końca nie jestem z nich zadowolony TO taki wewnętrzny rodzaj dązenia do czegoś nieosiągalnego Miewam tez przerwy ,wtedy wydaje mi sie że nic nie potrafie a moje malarstwo to wielkie NIC Gdy zabieram sie do malowania ,maluje i nie moge sie oderwać od sztalugi a na drugi dzień juz bym wszystko zmienił Taki już jestem
Pozdrawiam

DZIDZIUS
mistrz

inspiracja

Postby DZIDZIUS » Mon Aug 06, 2007 12:00 pm

,,,nigdy do końca nie jestem z nich zadowolony TO taki wewnętrzny rodzaj dązenia do czegoś nieosiągalnego ,,,,
i to jest twoja tajemnica ,tych mistycznych przejsc swiatla gdziec po za realnaoscia w twoich obrazach ,Jak bys szukal wciaz na nowo tej mistyki ,i tego co nie odgadnione ,a jednak jest dokonane ,bo sie to czuje w twoich obrazach ,i jak juz bedziesz czul ze osiagnoles to cos ,to wtedy nie ma sensu bys malowal dalej ,i ten wewnetrzny twoj zapal ,niech sie nigdy nie wypali ,,,,

Return to “MALARSTWO i GRAFIKA”