Poziom rośnie

Tu mozesz podzielic sie swoimi spostrzeżeniami na temat malarstwa
wal
uczen
Posts: 19
Joined: Wed Oct 18, 2006 8:11 pm

Poziom rośnie

Postby wal » Sat Nov 25, 2006 4:00 pm

Zauważ :P am z wielką przyjemnością, iż poziom artystyczny strony doop wyraźnie się podnosi.Coraz ciekawsi ludzie otwierają się i pokazują co tam im w szufladach zalega.

ata

Postby ata » Sat Jan 06, 2007 4:55 pm

wal, to byl listopad. popatrz teraz...

User avatar
doop.pl
Site Admin
Posts: 203
Joined: Sat Apr 29, 2006 7:05 pm

bez zlosliwosci

Postby doop.pl » Sat Jan 06, 2007 5:47 pm

Narazie nie widzialem Twoich prac. Uwazam , ze poziom jest wysoki. Mimo, ze sa prace osob poczatkujacych.... W innym poscie wyjasniam wiecej.

artystycznie
Nowicjusz
Posts: 7
Joined: Sat Nov 04, 2006 3:06 pm

POZIOM :(

Postby artystycznie » Wed Jan 31, 2007 9:55 am

To pocieszające że raz na dwudziestu "malarzy" o poziomie "monidło na zamówienie prosto z allegro" trafia się coś naprawdę wartościowego.
Mam na myśli prace Judyty Krawczyk-Domańskiej (judi.doop.pl).

Pewnie takie prace nie doczekają się 15 komentarzy, no bo niby kto ma je dostrzec. Amatorzy amatorom za "cudowne pejzaże" i "portrety ślubne" podsmarują "super ocenę" i za 2 miesiące będziemy mieli śluczny jarmark. Pewnie Admin mi napisze "że jak się nie podoba to..." albo że "przecież jest demokratyczny system oceny prac, każdemu ma prawo się podobać co innego..." - zgadza się.

Ale w tej branży wszędzie jest jakaś selekcja. Na egzaminach, na zaliczeniach, przy obronie dyplomu, podczas negocjacji z galeriami, w konkursach i wystawach, wszędzie artysta jest oceniany i akceptowany lub nie. Selekcja ta dotyczy zarówno profesjonalistów jak i amatorów.

Każda "przestrzeń" (szkoła, galerie, konkursy, wystawy, stowarzyszenia, internet, itd) w której prezentowane są prace danego artysty określa swoje zasady, swoją artystyczną tożsamość.

Zachęcam Admina do przemyśleń.
Last edited by artystycznie on Wed Jan 31, 2007 1:19 pm, edited 3 times in total.

User avatar
doop.pl
Site Admin
Posts: 203
Joined: Sat Apr 29, 2006 7:05 pm

Tyle co moge ....

Postby doop.pl » Wed Jan 31, 2007 12:06 pm

Tu sie z toba zgodze. W sumie napisales wszystko, co moglbym uzyc na swoja obrone. Dodam tylko od siebie tyle. Dzialamy od roku, gdybysmy na starcie zrobili selekcje, pewnie do tej pory nie zaszczycil bys nas swoja obecnoscia, jak i wielu twoich kolegow. Bo poprostu tak naprawde by nas nie bylo.
Prosimy o cieprliwosc. Nam rowniez serce sie kraje jak widzimy jakie prace (nie wszystkie- oczywiscie) maja wysokie oceny. Ale nie bedziemy interweniowac. Na to przyjdzie czas. W naszym gronie mamy kilku "zawodowych malarzy" , ludzi ktorzy znaja sie na sztuce i mowia to samo co Ty. Ale jak pisze zachodzi konflikt, musimy najpierw byc , zeby pozniej zaczac stanowic pewne kanony, pokazywac co dobre , promowac.....
Ale na to musimy poczekac. Tacy ludzie jak Ty miedzy innymi napewno mogli by duzo pomoc artystom, pokazujac ich nie dociagniecia, braki itd...
Ale tylko z poziomu uzytkownika. Na moderacje od górną przyjdzie jeszcze troszke poczekac. Jak mowie jestemy rowno rok w internecie, przy czym kilka pierwszych miesiecy ciezko zaliczyc do super udanych.
Staramy się jak możemy i prosze mi wierzyć , w odpowiednim czasie "perełki" będą wogólne po za klasyfikacją. To nasze grono będzie je wspólnie ustalać.

Na dzien dzisiejszy mamy 2 bardzo duze projekty , i kilka mniejszych . Mamy nadzieje je skonczyc do konca lutego. Zalezy nam abysmy wprowadzili wszystko co zwiazane z internetem, aby nie musiec ciagle siedziec i wymyslac nowych udogodnien. Wtedy reklama i promocja sklepu i galerii. W odpowiednim momencie jak juz pisalem, zabierzemy sie za kreowanie wlasnego stylu.
Pozdrawiam i zycze cierpliwosci.

artystycznie
Nowicjusz
Posts: 7
Joined: Sat Nov 04, 2006 3:06 pm

Tak trzymać

Postby artystycznie » Wed Jan 31, 2007 1:14 pm

Odpowiedź Admina napawa mnie nadzieją i optymizmem. Mam nadzieję że serwis będzie się rozwijał, czego Wam szczerze życzę. :D


Return to “MALARSTWO i GRAFIKA”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests