4 FESTIWAL BEZ KONTROLI. 16 Maja 2009 we Wrocławiu

Jeśli chcesz by Twoja strona www.TwojaNazwa.doop.pl Była zarejestrowana w wyszukiwarkach ZOBACZ !!!
laim
mistrz
Posts: 100
Joined: Wed Oct 18, 2006 8:11 pm

4 FESTIWAL BEZ KONTROLI. 16 Maja 2009 we Wrocławiu

Postby laim » Mon May 11, 2009 7:10 am

4 FESTIWAL BEZ KONTROLI.
16 Maja 2009 we Wrocławiu
Image
16 maja 2009 we Wrocławiu odbędzie się kolejny festiwal Bez Kontroli. Impreza tym razem poświęcona będzie bardziej rytmicznym i elektronicznym brzmieniom spod znaku industrial i electronic. Festiwal odbędzie się w nowym miejscu, w "Play-Ground" przy ul. Borowskiej 128 we Wrocławiu.

Wystąpią:

OBSZON GESCHOPF - industrial metal (Francja)
AKIMBO - electro industrial (Czechy)
SYNTA[XE]RROR - electronica, idm
RBMK - electro industrial hardcore
BAUM ELECTRONIC - cold electronica, industrial

Image
Miejsce:

"Play-Ground", ul. Borowska 128, Wrocław
Start: godz. 19.00, sobota 16 Maja 2009,
Wstęp: 10 PLN


więcej informacji:

www.bezkontroli.com
www.myspace.com/bezkontroli


OBSZON GESCHOPF

Obszon Geschopf to projekt muzyczny założony w latach 1996/97 w Boulogne sur mer we Francji. Muzyka którą obecnie grają to połączenie mrocznego electro z ciężkimi metalowymi riffami, którym towarzyszy mocny i destrukcyjny wokal Remzi'ego Kalleci. Zespół znany jest z energetycznych, żywiołowych koncertów a także z nieobliczalnego zachowania wokalisty grupy. Obszon Geschopf posiada na swoim koncie 4 studyjne płyty, wiele remiksów a także utworów wydanych na kompilacjach. Przez kilka ostatnich lat swojej działalności Obszon Geschopf zagrali bardzo dużą ilość koncertów w całej Europie zyskując międzynarodowe uznanie wśród fanów muzyki electro industrial. Ich koncert we Wroclawiu odbędzie sie w ramach europejskiej trasy koncertowej, na której zespół promuje między innymi swój najnowszy album "Erection Body Mutilated".
Image
www.myspace.com/obszongeschopf


AKIMBO

Akimbo to czeski zespół grający od 1994 roku. Po dosyć znacznej przerwie zespół powrócił do życia w trójosobowym składzie dając o sobie znać nowymi nagraniami oraz wieloma udanymi koncertami. Akimbo grają szybki i bezkompromisowy electro industrial.Do tworzenia swojej muzyki używają syntezatorów, samplerów, komputerów a także gitar, blach, sprężyn, różnego rodzaju złomu, syren oraz przetworzonego elektronicznie wokalu. Występy Akimbo to audiowizualny show, często sugestywny, hipnotyzujący i szokujący.

www.myspace.com/akimboindustrial
Image
"...wydaje nam się oczywiste, że elektronika daje nam najciekawsze możliwości wytwarzania nowych brzmień i budowania przestrzennych struktur audio-wizualnych".

SYNTA[XE]RROR

SYNTA[XE]RROR, to wrocławski duet powstały ponad 10 lat temu (wcześniej lokalnie znany pod nazwą Error). Na koncie mają 5 płyt z czego 2 oficjalne: "Abyad" wydaną w 2006 w warszawskiej War Office Propaganda i ostatnią ?Final? (2007) wydaną w małej włoskiej oficynie Ars Benevola Mater.
www.myspace.com/xeproject

RBMK

RBMK to dwuosobowy projekt grający muzykę, którą można określić jako electro industrial hardcore. Do kreowania specyficznego stylu używane są gitara basowa, sampler, przetworzony elektronicznie wokal a także okazjonalnie inne urządzenia elektroniczne tj. syntezator analogowy, generator, różnego rodzaju efekty. Idea która przyświeca temu projektowi to tworzenie muzyki z jednej strony ekstremalnej a z drugiej poszukiwanie unikalnych dźwięków i szukanie nowych rozwiązań muzycznych i stylistycznych.
Image
www.myspace.com/rbmkpl


BAUM ELECTRONIC


Baum Electronic to elektroniczno-postindustrialny projekt budowany na fundamentach rockowych. Arek "baum" jest założycielem, kompozytorem i wykonawcą. Istotne wpływy to życie, ludzie i ciągłe poszukiwanie poznania tajemnicy! Dźwięki oraz ich mocne brzmienie to często wyraz odpowiedzi na ciemne strony nas samych. baum electronic współpracuje z innymi artystami i jest zawsze otwarty na nowe horyzonty. Podczas koncertu na Bez Kontroli 4 Baum Electronic wystąpi dodatkowo z gitarzystą oraz z basistą z formacji Made In Poland.
Image
www.myspace.com/baumelectronic

ZAPRASZAMY !!!

Return to “Zareklamuj swoją strone !!!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest