Konkurs

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
tadeusz
uczen

Konkurs

Postby tadeusz » Wed Aug 02, 2006 11:26 am

Możemy ożywić nieco dyskusję a także stworzyć możliwości oceny własnych prac poprzez wewnętrzny konkurs. Jeśli jest nas pięćdźiesiąt osób, to jest to już spore grono (artystów i twórców kultury! Tak by to należało nazwać.)
Proponuję do 15 każdego miesiąca zgłaszać nowe prace na konkurs, a po tym dniu do końca miesiąca zaczyniemy je oceniać. Każdy zarejestrowany w doop głosuje na jedną wybraną, jego zdaniem najlepszą pracę. Wynik, najlepsza praca będzie widoczna. Oczywiście realizacja tego pomysłu nie obędzie się bez akceptacji i pomocy administratora, bo tylko on będzie w stanie sprawić, by każdy kto zagłosuje mógł oddać swój głos tylko raz. Jak to się robi nie wiem, ale po prowadzonej przez pana Marcina galeri widać, że jest on w tej dziedzinie dużej klasy fachowcem i bedzie w stanie trzymać nasze zapędy na wodzy.
Korzyść z konkursu wieloraka, bedziemy mieli obiektywną ocenę własnych prać, pewien pogląd na to co się podoba w sztuce i najlepsze prace niejako uhonorowane przez naszą małą społeczność. Będzie to także wskazówka dla administratora, które z nich mogą w przyszłości liczyć na szybszą sprzedaż i wyzszą cenę.
Konkurs oczywiście powinien być prowadzony co miesiąc i z podziałem (według mnie) na malarstwo i grafikę oddzielnie, ponieważ inny jest wkład pracy w obu tych grupach.

doop.pl
Site Admin

Bardzo dobty pomysl

Postby doop.pl » Thu Aug 03, 2006 4:22 pm

Jak juz napisalem. System oceny prawie gotowy. Najlepsze prace beda wyrozniane. Najgorsze po jakims czasie usowane lub przenoszone (do jakis tam prac nidokonczonych)
Co do istoty konkursu. Jak konkurs to i nagrody :) Zobacze i pomysle nad tym(nagrody rzeczowe) . Narazie nagroda niewatpliwie bedzie 1 strona jako najwyzej ocenione. A także wyróznienie prac z pozostałych.

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”