Najnowsze zmiany galerii doop.pl

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
doop.pl
Site Admin

Najnowsze zmiany galerii doop.pl

Postby doop.pl » Fri Jan 13, 2012 1:07 pm

Jesli masz jakies pomysly jak usprawnic dzialanie galerii, cos co moglo by tobie i innem artystom pomoc w sprzedazy .
Jest to jedyna szansa, ze Twoja mysl techniczna :) bedzie zrealizowana.
Termin rozpoczecia prac to polowa lutego.
Galeria bedzie normalnie dzialala poprzez praktycznie caly okres prac.
dziekujemy
Klaudia i Marcin

brukarz

Postby brukarz » Mon Feb 13, 2012 12:04 pm

dla mnie najważniejsze jest aby .....mam adres tej str. w ulubionych na pasku kiedy klikam muszę się za każdym razem logować aby dodać komentarz to męczace i zabiera czas więc z zasady rezygnuję ..
i spędzam przez to na tej str. mało czasu i rzadko zaglądam

też wymaga zmiany to że zamieszczając nową pracę zostaje ona umieszczona na mojej str. na pozycji ostatniej
czyli ostatnia praca dodana powinna być na pierwszej str. a nie tak jak u mnie np. na 6

no i to "Średnia ocen: 6 / 1 głosów" po co to, nie wiem o co w tym chodzi

druga sprawa dla mnie komentarze teraz już nie są tak ważne jak na początku drogi malarskiej ale wiem że mnie bardzo motywowało to do dalszej pracy kiedy pasek satysfakcji szedł do góry
dla początkujących użytkowników ocena jest na pewno bardzo ważna.
nie lubię aby powielać cokolwiek ale warto przy wszystkich ustaleniach zastanowić się nad sukcesem digartu i może warto powielić ich niektóre pomysły a i przeskoczyć ich w pomysłach.. wymienię kilka pozycji z ich str.które mi się podobają
1.szata graficzna bardzo wyraźna w mocnych kolorach
2.pasek satysfakcji wyrazisty
3.dodany komentarz wyskakuje na str.zainteresowanego w kolorze mocnym czerwonym z oceną
4.wiadomo z kim można pogadać czy zapytać bo widać czy jest online
5.okienko aby dodać nowy komentarz do profilu jest na górze nie trzeba zjeżdzać na sam dół komentarzy aby dodać nowy komentarz
6. no i jeszcze raz dodam wyrazistość poszczególnych elementów str.
7. wystawiam ocenę i muszę coś napisać od siebie to ważne a nie tylko sama ocena bez komentarza
8.ostatnia praca wstawiona wyskakuje na pozycji najważniejszej a pozostałe prace w formie mniejszej znajdują się obok

pozdrawiam krzysiek

doop.pl
Site Admin

Postby doop.pl » Mon Feb 13, 2012 12:18 pm

Witam
Dziekuje bardzo za pomoc. Nasze zmiany beda drastyczne. Ze starej galerii nie wiele pozostanie - graficznie.
Oceny beda napewno z komentarzami polaczone - to prawda co piszesz . Do tego bedzie istaniala mozliwosc wylaczenia komentarzy jesli ktos sobie nie bedzie ich zyczyl.

Prace zaczynac sie beda zawsze od ostatnio dodanej. Teraz to faktycznie glupi blad.

O pasku satysfakcji nie pomyslalem. Podgladne jak to wyglada na digarcie. Postaramy sie wprowadzic tak samo jak dostepnosc urzytkownikow online

Punkt 5 racja
Punkty dotyczace grafiki oczywista sprawa bedzie lepiej - mam nadzieje

Punkt 8 podoba mi sie pomysl!

Dziekuje bardzo sporo z tego co napisales wprowadzimy.

Generalnie strona bedzie miala dwie wersje jezykowe z naciskiem na miedzynarodowosc. I to wlasnie jedna z glownych zmian. Dodatkowo konta
premiowane ( o tym nie chce pisac poniewaz mamy kilka dosc interesujacych pomyslow , niektore juz znane niektore calkiem nowe)

Dziekuje bardzo sporo z tego co napisales wprowadzimy. (za pomoc odwdzieczmymy sie gdy powstanie nowa galeria( mam nadzieje ze ci sie prezent spodoba )

pozdrawiamy
Klaudia i Marcin

doop.pl
Site Admin

Jedno pytanie

Postby doop.pl » Tue Feb 14, 2012 11:14 am

Czesc
Czy mozesz mi napisac na czym polega pasek satysfakcji?
Jak to rozwiazac ?
Dzieki mar

andu

Postby andu » Wed Mar 28, 2012 9:27 pm

Witam
1.Czy jest możliwe wysłanie komentarza widocznego tylko dla autora i odbiorcy dotyczącego danej pracy? Potrzebne by to było, jesli ktoś zauważy jak możnaby coś poprawić w danej pracy( lub na przyszłość) a nie chce się "wymądrzać" publicznie.
2. Warto też zaznaczyć status pracy w rodzaju:
- na sprzedaż do....
-sprzedana
-wykonana na zamówienie
-prywatna kolekcja
oraz rodzaj:
-wzorowana na...
-kopia własnej pracy
-kopia ......
- studium do
-itp
3. W paskach mogłoby być :
ilość ofert kupna lub coś podobnego
ilość komentarzy
pozdrawiam wszystkich

doop.pl
Site Admin

witam

Postby doop.pl » Tue Jun 12, 2012 6:13 am

Kilka pomyslow dosc ciekawych
prywatne komenty - fajnay pomysl
beda sklepy wiec sila rzeczy bedzie to rozdzielone - sprzedana na sprzedaz

wykonana na zamowienie itd - bedzie trzeba napisac w opisie nie bedziemy robic dodatkowej funkcji - bedzie ich i tak znacznie wiecej niz teraz... nie chcemy za bardzo komplikowac na poczatek strony.

Komentarze beda mogly byc wlaczone wylaczone w prywatnych sklepach - wedle zyczenia artysty.

dziekuje za pomysly czesc wykorzystamy
pozdrawiam
marcin

waldsen
Nowicjusz

Re: Najnowsze zmiany galerii doop.pl

Postby waldsen » Sat Sep 15, 2012 10:05 pm

doop.pl wrote:Jesli masz jakies pomysly jak usprawnic dzialanie galerii, cos co moglo by tobie i innem artystom pomoc w sprzedazy .
Jest to jedyna szansa, ze Twoja mysl techniczna :) bedzie zrealizowana.
Termin rozpoczecia prac to polowa lutego.
Galeria bedzie normalnie dzialala poprzez praktycznie caly okres prac.
dziekujemy
Klaudia i Marcin

...no dobra ! mamy wrzesień , a jakoś nie zauważyłem żadnych zmian (ale może jestem malkontentem i marudzę) w każdym razie widze ..oj czarno widzę ... :?

doop.pl
Site Admin

Zmiany

Postby doop.pl » Sun Sep 16, 2012 7:12 am

Witam
Ja tez to czarno widzialem , natomiast mam przed soba w 90 % wykonczyny layaut perwszejvstrony. Zamieszcze go lada moment.
Niestety mimo kolosalnych pirniedzy inwestowanych , mojego czasu nie jestem w stanie przyspieszyc prac informatykow. Nie moge podac terminu skobczenia bo juz w nic nie wierze. Wiem natomiast , ze isby ktore zatrudnilismy robia naprawde dobra robote. Inny moj projekt juz skonzony.
Tym wlasnie sie pocieszamy.

Tak galeria skupiac sie bedzie na promocji i sprzedazy prac. W szczegolnosci nacisk kladziemy ba sprzedaz w Uk i Usa w dosc krotkiej przyszlosci wiecej krajow ang jezycznych. Takze dobrze by bylo pomyslec czy nie warto miec ang profil.
Polska wersja galerii rowniez te same mozliwosci tyle , ze mniejszy rynek.

Przykro nam , ze tak przeciagamy ale wiemy ,ze efekt zadowoli nie jedna osobe mimo drobnych oplat za niektore mozliwosc
Pozdrawiam
Marcin

lavamagnus

Postby lavamagnus » Wed Jan 09, 2013 12:53 pm

dało by się dodać możliwość autorom założenia folderów pod względem tematycznym i technicznym podział prac? ktoś, kto ma bardzo dużo różnych prac w rożnych technikach wykonania i w tematyce, mógłby podzielić je na kilka folderów, czy podstron na techniki wykonania; na rzeźby, na inne, na malarstwo, czy na grafika komputerowa lub tematycznie-akty, martwa natura, portrety itp.?

doop.pl
Site Admin

Myslalem juz o tym...

Postby doop.pl » Wed Jan 09, 2013 3:30 pm

Witam
Dziekuje za podpowiedz. Powiem szczerze, ze myslalem juz o tym jednakze jeszcze nie wiem jak to mialo by wizualnie wygladac - musze to rozplanowac.
Ale tak mysle ,ze to dobry pomysl ! Nie obiecuje ale postaram sie go uwzglednic.
pozdrawiam
Marcin

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”