Redaktor naczelny

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
doop.pl
Site Admin

Redaktor naczelny

Postby doop.pl » Sat Jan 17, 2009 11:19 am

Poszukujemy osoby, ktora chciala by wzbogacic swoje portfolio a jednoczenie wspomoc nas w prowadzeniu galerii.

Ze swojej strony nadal bedziemy czowac. Od czasu do czasu dodajac cos od siebie.
Natomiast chcemy nadac wiekszego biegu i rozmachu Galerii,jesli chodzi o wywiady, konkursy, artykuly.
W tym momencie staramy sie polepszyc wyniki w wyszukiwarkach internetowych tak aby coraz wiecej osob nas odwiedzalo. I na tym chcemy sie skupic - na reklamie. Dlatego potrzebna jest nam osoba, ktora zadba o wyraz Galerii.

Wymagania:
Min 21 lat.
Dorobek artystyczny
neutralnosc i bezstronnosc kiedy potrzeba ,
lekkie pioro (sporo z Was juz znamy)
Wymyslanie konkursow , pisanie pytan do wywiadow raz na 2-3 tyg,moderowanie komentarzy....
Wasza wizja w skrocie. Jak widzicie Wasza role jako Naczelnego.

To narazie tyle ;) Pierwszy raz takie cos robimy :) Wiec pewnie niescislosci beda rozwiazywane w trakcie.
pozdrawiamy
Klaudia i Marcin

laim
mistrz

Postby laim » Sat Jan 17, 2009 4:02 pm

A więc pozycjonowanie:)
Myslę,że trzeba też zrobic info o artystach po angielsku i niemiecku to podstawa.Tak aby każdy malarz czuł,że ma cząstkę swojej prywatnej strony, a zarazem jest na DOOPIE i wspólnie buduje nie tylko swój sukces!

Sprzedaż to również podstawa, bo my jestesmy smiertelnikami i jak tak dalej pójdzie życie odciągnie nas w inne rejony:)np do kopania rowów:)Ja wiem ,że przyjdą inni z nowym zapałem,ale ile tak można?
Czy moderowanie i bycie naczelnym wiąże się z jakąs formą wynagrodzenia (symbolicznego) etc?
Powiem tak:) DOOP mi wiele dał, mimo,że nie sprzedałem tu nic, pewnie i ze swojej winy,ale jednak mam tu promocję,a i ludzie dostają od nas w prezencie idee i estetyczne jakości.
Napiszcie, czy DOOP wskoczy nie tylko na Polskę ale i na Unię Europejską,
Jaką macie wizję?
Redaktor brzmi ciekawie.
Myślę,że nie powinniśmy miec kompleksów mamy braki,ale na zachodzie też je mają. Strona powinna nabrac rozmachu, poziom powinien zostac podwyższony, kryteria ustalone, nie żeby to była elita bynajmniej!Ale warto dbac o ogródek aby rosły w nim kolorowe kwiaty i zioła które leczą.
Wtedy zacznie się fascynacja florystyką!
Pozdrawiam Redakcję i Dziękuję za Dotychczasową promocję

doop.pl
Site Admin

:)

Postby doop.pl » Sat Jan 17, 2009 4:16 pm

Faktycznie super by bylo gdyby ludzie zaczeli rowniez tlumaczyc swoje opisy na obce jezyki. Oczywiscie w miare mozliwosci.
Strona powoli przygotowuje do pozycjonowania na ang jezycznych wyczukiwarkach. Narazie jest to faza testowa czyli cos sie dzieje ale nie licze na wielkie wyniki.
Natomiast wiem juz w jaki dzwon uderzyc aby te wyniki byly. Oczywiscie wszystko zalezy od tego czy moj informatyk znajdzie czas a ja pieniadze. Bo sa nie male na taka promocje.
Ogolnie myslimy o jeszcze jednym portalu tym razem ze zdjeciami naszych miast (taki ala turystyczny) i w tym samym czasie (czyli jak go skonczymy) chcemy ruszyc z pozycjonowaniem ogolnonarodowym :D Dwie pieczenie ...

Z sprzedazy detalicznej sie wycofalismy. Dlatego pozowlilismy na podawanie maili i kontaktow do siebie. Wiemy ze sa zainteresowani. Sami sprzedawalismy, i nadal ludzie pytaja sie o adresy niektorych artystow.

Co do symbolicznego wynagrodzenia... Robimy wszystko za darmo, profitow z prowadzenia w tym momencie bedzie mniej (nie pobieramy zadnych prowizji a oplacamy reklame no i istnienie galerii) Takze tego samego sie spodziewamy po Redaktorze ;)
Tak naprawde nie ma z Galeria duzo pracy jesli chodzi o moderowanie... artysci jak widac sa na poziomie i zadko zdarzaja sie zlosliwcy.
Jesli o artykuly bedziemy od czasu do czasu zamawiac artykuly odplatnie i na to mozemy przekazac ewentualnie pieniadze.
Tak samo wyslemy wizytowki jesli tylko znajdziemy czas:) i bedziemy w Polsce

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”