Moze ksiege gosci wprowadzic??

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
Katarina75

Moze ksiege gosci wprowadzic??

Postby Katarina75 » Sun May 14, 2006 4:46 pm

Witam wszystkich forumowiczów=)...Tak sobie mysle, ze moze moznaby wprowadzic Ksiege Gosci :P ...Galeria mialaby rowniez wpisy od osób postronnych,ktorzy niechca byc na forum i nie maja takich tworczych talentow jak "my"... :wink: a tym samym sposobem moznaby tak ciutke "poddusic" ich na wystawianie komentarzy do naszych prac :P bo jak sami widzicie nie jest ich zbyt duzo :( a galerie trzeba rozkrecac :) ...zastanowcie sie nad tym i piszcie ....tymczasem pozdrawiam wszystkich... :D

baton

Postby baton » Thu Jun 29, 2006 11:02 pm

Zdecydowanie popieram :)

Oli
Nowicjusz

Postby Oli » Tue Jul 04, 2006 6:21 pm

To fantastyczny pomysł!Całkowicie popieram!To byloby rozwiązanie dla osób,które nie tworzą a są jedynie odbiorcami.Nie musieliby sie logowac by wyrazic swoje zdanie na temat naszych prac.Przecież powinno ono nas interesowac,prawda? :D

pickledbrain

Postby pickledbrain » Wed Jul 05, 2006 1:33 pm

bardzo dobry pomysł

tadeusz
uczen

Księga gości -Tak

Postby tadeusz » Wed Aug 02, 2006 12:26 pm

Pomysł doskonały. Warto czasem przeczytać nawet coś cierpkiego od internautów z poza członków galeri, bo to może być trafne, prawdziwe i pomocne. Popieram. Wiele stron www, które mają taką pozycję wymaga jednak wcześniejszego rejestrowania, zależy to zdaje się od admonistratora serwera. Chodzi w tym prawdopodobnie o przepisy prawa, W ten sposób znacząco zmniejsza się ilość tych, którzy chcieliby coś napisać. Ale jestem za.

doop.pl
Site Admin

Galeria - wpisy gosci.

Postby doop.pl » Thu Aug 03, 2006 4:18 pm

Akurat ten pomysl mi srednio sie podoba. Nie wiem , ale wpisy ale fajna lub nie fajna strona nie uważam aby byly na poziomie.
Jesli sprawa ma sie dotyczyc komentowania Waszych prac to: jak juz pisalem poczekajcie. We wrzesniu moze pod koniec jak juz bedziemy gotowi ruszymy z reklama. Napewno pojawi sie wiecej komentarzy itd. A mam nadzieje ze beda one w wiekszosci dawane przez artystow. Czemu ? .. sa to duzo bardziej cenne dla Was uwagi. A strona powstaje z założeniem zrobienia czegoś bardziej specjalistycznego. Co pomoże , podpowie itd...
Zależy nam najbardziej na poziomie. Już lada moment ruszy ocena prac. W tym momencie ja bawie sie i ją testuje. Także to kwestia kilku dni.(poniewaz jest gotowa).
Pojawia sie też działy artykuły oraz wydzarzenia. Gdzie będzie można zamieszczać swoje prace o sztuce ( w dowolnym rozumieniu) oraz o swoich planowanych wystawach itd...

Oli
Nowicjusz

Po zastanowieniu...

Postby Oli » Sun Sep 10, 2006 5:35 pm

Szczerze mówiąc nie rozumiem...Przecież to dla ludzi tworzymy!Dla ludzi którzy wcale nie sa artystami i nie beda logować się aby dać nam ocenę.Właśnie dlatego przyda nam się księga gości-no właśnie: Gości,czyli ludzi postronnych,na codzień nie mających ze sztuką nic wspólnego.To dla nich tworzymy,oni będą kupować nasze prace i to ich zdanie powinno się dla nas liczyć.My jako artyści już istniejemy, znamy swoje środowisko,ale potrzeba nam wiedzy z zewnątrz, "z ulicy",wiedzy o sądach i gustach naszych odbiorców.Prosze jeszcze raz przmyśleć swoją decyzję,to dobry pomysł. :)

Katarina75

Postby Katarina75 » Sun Sep 10, 2006 6:04 pm

Wsumie ja zapoczatkowalam ten pomysl i dalej sie go trzymam...dziekuje ludziom,ktorzy mnie popieraja..bo mowie powaznie...Ksiega Gosci jest jedna z podstawowych dla mnie czesci na stronach!!...A przeciez nie chodzi tu o to aby artysta ocenial artyste...nie zamykajmy sie w klatce grona snobów artystycznych bo to nie wyjdzie na dobre...krytyka jest w tym momencie bardzo potrzebna ..nie tylko ze stron uzytkownikow tej galerii ale ludzi z zewnatrz!!!...masz racje ..to dla ludzi tworzymy i to ich ocena najbardziej sie dla nas liczy!!!.Uzytkownicy wprowadzili wlasne oceny prac wiec niech teraz ludzie z zewnatrz ocenia!!..Takze rozwazcie ta opcje...

bezpaznokcianka

Postby bezpaznokcianka » Mon Jan 29, 2007 2:32 pm

dobrze gadasz Katarino75! popieram! Nie tylko artyści odbierają sztukę. To tak jakby do galerii albo na wernisaż mogły przychodzić tylko uzdolnione plastycznie osoby... jestem za Twoim pomysłem

doop.pl
Site Admin

Bedzie wprowadzone

Postby doop.pl » Mon Jan 29, 2007 2:43 pm

Juz o tym pisalem. Prosze poczekac. Bedzie mozna wypowiedziec sie pod portfolio artysty. Ogolnie o jego pracach. Pracujemy nad tym. Jak i nas conajmniej 4 innymi projektami(zwiazanymi z galeria i sprzedaza prac). Musicie uzbroic sie w cierpliwosc.
Prosze rowniez zauwazyc , ze nigdy nie chcielismy byc typowa galeria. Jestesmy firma nastawiona na promowanie poprzez sprzedaz Waszych prac. I tu tkwi sedno naszej dzialalnosci.

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”