festiwal ??

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
Jakubl
uczen

festiwal ??

Postby Jakubl » Thu Jun 14, 2007 11:49 pm

dopiero co się zapisałem i nie wiem czy jakiejś głupoty nie palne :?
czytałem trochę o tym festiwalu z grudnia zeszłego roku i tak tylko sobie pomyślałem że było by nie najgorszym pomysłem coś w tym stylu z połączeniem tego z warsztatami i w ogóle coś na żywo jakiś taki wspólny projekt z kilku różnych dziedzin plus jakiś koncercik.

doop.pl
Site Admin

Witam

Postby doop.pl » Fri Jun 15, 2007 6:44 am

Troszeczke to nie to. W tym roku rowniez bedziemy sie wystawiac. Tym razem plus wirtualne wyswitlanie Waszych dziel chcemy wziasc ze soba wiecej obrazow. Mozliwe ze zarezerwujemy dwa boksy.
pozdrawiam

BartekLi
mistrz

Postby BartekLi » Sun Jun 17, 2007 8:51 pm

Pomysł Jakuba mi sie podoba, wiem juz niestety ze nierealny... zdaje się. Szkoda. A cos na kształt wspólnej wystawy z... wernisażykiem chociaż? Jelenia Góra na przyklad?

doop.pl
Site Admin

witam

Postby doop.pl » Mon Jun 18, 2007 7:34 am

Jeszcze co do festiwalu, zebysmy sie zrzozumieli. Nie mamy wplywu na to kto tam wystepuje , ze tak napisze dla ogolngo odbiorcy. Jestesmy jednymi z kiluset wystawcow. Dobrze sie dzieje ze galerie umiejscowione sa w samym centrum. Wiec i ludzi sporo widzi co mamy do zaprezentowania.

Mamy kilka pomyslow na wernisaze. Ale to jeszcze nie ten etap naszej pracy. Napewno z biegiem czasu bedziemy bardziej angazowac sie w organizowanie roznego typu imprez z Waszym udzialem.

Jakubl
uczen

Postby Jakubl » Mon Jun 18, 2007 11:18 pm

super
zresztą nie od razu kraków zbudowano

no i w ogóle strasznie się cieszę że znalazłem ten portal
(sory nie na temat)

bintuprik
student

Postby bintuprik » Sun Mar 02, 2008 6:13 pm

I ja bardzo sie cieszę, cały czas :P

No i odnawiam temat, bo pomysł jakiegoś wydarzenia artystycznego, zwłaszcza na Dolnym Śląsku wydaje mi się być niezwykle atrakcyjny. W razie czego możecie liczyć na moja pomoc, wracam do Wrocławia jakoś na dniach:)

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”