"Ostatnio dodane" - sposób przeglądania w FF

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
artystycznie
Nowicjusz

"Ostatnio dodane" - sposób przeglądania w FF

Postby artystycznie » Wed Jan 31, 2007 9:26 am

Przy przeglądaniu kategorii "Ostatnio dodane", jeśli kliknie się w dany obraz pojawia się on jako popup w nowym oknie przeglądarki. Ale jeśli chcę wejść na stronę autora to już jest zupełna lipa, otwiera się kolejna zakładka ale okno jest nadal w rozmiarach popupa (Firefox, przy ustawieniach, nowa strona w nowej zakładce - po to przecież są)

doop.pl
Site Admin

ok

Postby doop.pl » Wed Jan 31, 2007 12:18 pm

zwroce na to uwage programiscie

kratke
student

Postby kratke » Wed Feb 20, 2008 8:30 am

Tak, w sensie tego, co na galerii NAJBARDZIEJ mi przeszkadza to właśnie te popupy, klikając na prace w kategorii nowo dodane chciałbym ją obejrzeć klasycznie, a nie w tym popupie w dziwnych wymiarach...
Albo w tym samym oknie(zakładce), albo w nowym...

Teraz to mi już totalnie przeszkadza, bo (chyba, no przynajmniej ja nie mogę się doszukać) znikła wyszukiwarka.

Do tej pory chcąc powiedzieć przy pracy, której już nie ma "u góry" wpisywałem autora w wyszukiwarkę i klikałem w pracę, teraz nie mam tej drogi i szczerze mówiąc mocno mnie to zniechęca do przeglądania galerii...

Ale poza tym zmiany idą w dobrym kierunku:)

doop.pl
Site Admin

zaczne od konca

Postby doop.pl » Wed Feb 20, 2008 10:03 am

Ciesze sie ze podobaja sie zmiany, zapowidam duzo innych ciekawych.
Co do tego co przeszkadza, wyszukiwarka bedzie pracujemy nad nia chcemy aby wasze obrazy orzy dodawaniu do galerii mialy mozliwosc zostania wyszkuwiwanymi rowniez poprzez frazy.
Czyli dodajac obraz ktory jest zolty , jest na nim pole dodatkowo kot ... bedzie go mozna wyszukac wpisujac , kot, pole , zolty, tytul , lub autora jesli sie go zna. Tak czy siak wyszukiwarka bedzie .

Co do pop up-ow napewno poprawiona zostanie rozdzielczosc sredniego zdjecia tak ze bedzie widoczne dobrze. Natomiast przyznam sie szczerze ze nie mamy koncepcji na rozwiazanie tego wyskakujacego okienka. Bo musi byc , aby przejsc do najwieszego powiekszenia.

Wiem takze ze niektorzy majja blokowane pop upy i poprostu nie mogga zobaczyc zdjecia w powiekszeniu. Naprawde myslimy na to , znamy problem natomiast gorzej z wymysleniem zastepstwa nie zmieniajac wlasnosci tej czescie strony.

Prosze o chwilke wyrozumialosci, dzialamy. Mysle ze juz dosc niedlugo bedzie skonczona moja dlugaaaa lista zmian :)

pozdrawiam

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”