nowe kategorie w galerii?

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
gumista

nowe kategorie w galerii?

Postby gumista » Mon Jan 08, 2007 4:46 pm

Nie ukrywam, chodzi mi o mój interes partykularny. Czy można w galerii wprowadzić kategorię "Fotografia"?
Pozdrawiam

doop.pl
Site Admin

Niestety nie

Postby doop.pl » Mon Jan 08, 2007 8:34 pm

Chcemy pokazywac tylko , ze tak napisze prace wykonane recznie.
Nawet zastanawiamy sie nad wieksza specjalizacja i wycofaniem niektorych kategorii. Nie jestesmy w stanie wszystkiego reklamowac. No i sprzedawac. Niestety wychodze pewne rzeczy dopiero w praniu.

karez

Szkoda

Postby karez » Sat Jan 20, 2007 4:04 pm

To fakt widać, że nie ma tu miejsca na przykład na coś takiego jak to co robię. Widać wyraźnie tendencję do omijania tego typu prac i promowanie tylko ręcznych nawet jak są niesamowitymi gniotami. Szkoda

doop.pl
Site Admin

to prawda - ale stawiamy na towary mozliwe do sprzedazy

Postby doop.pl » Sun Jan 21, 2007 11:48 am

Nie mamy plotera wiec grafika komputerowa choc piekna, i wymagajaca umiejetnosci tworzenia nas troszke mniej interesuje. Zreszta podobnie z haftami. Bizuteria koralikową. Dlatego te przedmioty - kategorie sa u nas w mniejszosci.
Co do daleszej czesci gnioty. Naprawde nie wiem chyba nikt juz nic nie czyta co pisze,a pisalem o tym kilka razy. Wiec powtorze beda "przez was" usuwane , system ocen na to wplynie. Szerzej w jednym z postów.

Przykro mi, ze nasze priorytety nie pasuja kazdemu. Ale nasze cele zmieniaja sie wraz z rozwojem.

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”