Podnoszenie poziomu Galerii !!!

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"

Czy ten system oceniania prac w Galerii Ci odpowiada?

TAK !!! sądzę, że przyniesie szybko efekty
14
67%
NIE !!! sądzę, ze to nic nie da
1
5%
Uważam, że pomoże ale to potrwa
4
19%
Wogóle jest nie potrzebny
2
10%
Nie wiem
0
No votes

Total votes: 21

doop.pl
Site Admin

Podnoszenie poziomu Galerii !!!

Postby doop.pl » Mon Jan 08, 2007 9:17 am

Już kilka osób zwróciło nam uwagę , aby trzymać poziom naszej Galerii. Przychylamy się do tego.

I tu nasza propozycja.
Wy będziecie oceniać co w galerii zostanie wyróżnione "złotą ramką" a co zostanie przeniesione do "poczekalni".

Na razie proponujemy system :
15 głosów z średnią poniżej 2,99 włacznie - Poczekalnia
15 głosów z średnią powyżej 5,01 włącznie - Złota Ramka

Myślę, że ilość oddanych głosów będzie się zwiększać z czasem i rozwojem galerii.

Prace będzie można "ratować" gdy oceny przekroczą średnia 2.99 - wraca do galerii
Prace tracą "Złotą ramkę" gdy średnia spadnie poniżej ustalonej.

Przygotowanie systemu i wdrożenie go zajmie nam trochę czasu. Natomiast z chęcią wysłuchamy propozycji, komentarzy....
No i zobaczymy jak przebiegnie ankieta.

wal
uczen

Ankieta

Postby wal » Tue Jan 09, 2007 7:06 am

Jest to dobry pomysł - czy to będzie dotyczyć wszystkich?/pewni ludzie są już obecni i mają jakiś poziom/, czy zaczynamy od zera - wracamy do początków?, co byłoby sprawiedliwe, ale może z uszczerbkiem dla wizerunku galerii.Wal :roll:

doop.pl
Site Admin

Wydaje mi sie

Postby doop.pl » Tue Jan 09, 2007 7:32 am

ze idziemy dalej. Czyli zostawiamy te oceny, ktore juz są dane. Dlatego dalem 15 glosow. Jak zauwazylem nikt jeszcze takiej ilosci oddanych nie ma. Mozna to sprawdzic w nowo dodanych zmieniajac sortowanie na np prace z ocena najmniejsza lub najwieksza... . Ale zblizamy sie powoli do magicnzej 15.

I to jest wlaśnie problem. Widze troche prac, szczegolnie z innych kategorii , ktore maja swietne oceny... czemu nie wiem.

Zapraszam do szczerego oceniania, dawania 5,6 ale takze ocen słabych.
Przypominam, ze mozna oddac glos bedac zalogowanym na srednim zdjeciu. I tylko raz dana prace.

Postaram sie jak najszybciej wprowadzic ten system, zeby akurat zgral sie z pierwszymi pracami, ktore beda miały po 15 głosów.

Wal - czy mozesz sprecyzowac o co chodziło ci piszac , ze zaczynamy od zera.... bo chyba sie pogubilem ;) w jakim sensie.... Chyba ze odpowiedzialem na watpliwosci

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”