OJ,TO BOLI

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
lynx
Nowicjusz

OJ,TO BOLI

Postby lynx » Fri Dec 15, 2006 7:52 am

OJ TO BOLI...co boli?-nakładacie na prace logo doop,no i fajnie,robi się to pewnie automatem jak podejrzewam-ok , ale jak logos wjechał mi na ramkę z tekstem w komiksie i zasłonił większość tekstu -to boli:)może dało by sie coś z tym zrobić,,,jakiś mniejsze te loga ,albo dodawane razem z tłem,coby prac nieprzysłaniał aż tak bardzo ,co zauważyłem również w innych pracach.

doop.pl
Site Admin

tym razem nie pomoge

Postby doop.pl » Fri Dec 15, 2006 3:44 pm

Sprawdzilem , zastanowilem sie, Uwazam , ze loga sa naprawde male. I w gruncie rzeczy nie przeszkadzaja w odbiorze. Takze zostaje jak jest.

lynx
Nowicjusz

Postby lynx » Sun Dec 31, 2006 12:59 pm

ok,jeśli tak uważacie to ok,ale małe pytanie:co jest napisane w ostatniej chmurce na dole po prawej stronie?
http://www.lynxart.doop.pl/index.php5?a ... &id2=2953#
w >zasamoczeniu03<

doop.pl
Site Admin

nie wiem

Postby doop.pl » Sun Dec 31, 2006 2:35 pm

Niestety... Racje masz jak najbardziej, ze tekst zostal wyciety. Ale nie poradze. Na prawie 3 tys prac jakie mamy, nie wiele zdaza sie tego typu problemow. Szczerze mowiac z tak waznym elementem jak zakrycie tekstu spotkalem sie pierwszy raz. A na ogol w obrazach nie zakrywa nasze logo znaczacych fragmentow.
Nie wiem moze poprostu dodaj jakas ramke przed dodaniem to podniesie obraz i nasze logo wejdzie na nia...

lynx
Nowicjusz

Postby lynx » Mon Jan 01, 2007 9:00 pm

:)ok,dzieki za odp.postaram w przyszłości zastosować sie do rady.pozdrawiam:)

ata

Postby ata » Sat Jan 06, 2007 4:31 pm

ja uwazam ze jednak loga przeszkadzaja. a, przedewszystkim to wygladaja jak wasz copyright, ktory nie nalezy do was, a do autorow prac.!!
pozdrawiam serdecznie.

ps. strona w jezyku angielskim kulawi z tekstem.

doop.pl
Site Admin

Jak napisalem wyzej

Postby doop.pl » Sat Jan 06, 2007 5:45 pm

Nie wszystko musi byc przez was akceptowane. Moze to przykre, ale to jedyne wyjscie. Poniewaz jestesmy zasypywani pomyslami. Cos musimy wybrac z czegos zrezygnowac.
"Ata" co mam ci napisac. Mamy niecaly rok. Faktycznie jest kilka bledow, niedociagniec. Naprawde staramy sie je niwelowac. Nie na wszystko starcza czasu. Informatyk jest jeden i konczy jak juz wiele razy pisalem sklep. Zreszta pojawi sie kilka fajnych nowych pomyslow w galerii. A to wszystko czas. No i wasze nerwy. Za co przepraszamy.

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”