LINKI

W tym dziale możesz podzielić się pomysłami , Twoja wizją galerii, propozycjami zmian.
Zadać pytanie odnośnie działu "Onas, reguły w skrócie"
artystycznie
Nowicjusz

LINKI

Postby artystycznie » Wed Nov 08, 2006 8:54 am

Witam wszystkich,
rzucam pomysł działu "linki", jest tyle ciekawych serwisów na świecie o sztuce historii sztuki, galerie, muzea, wortale specjalistyczne, zjawiska net-artowe itd...

Zamiast opisywać w dwóch zdaniach impresjonizm czy "męczyć" suprematyzm, lepiej niech każdy coś wrzuci ze swoich "ulubionych" :D

doop.pl
Site Admin

Nie zgadzamy sie.

Postby doop.pl » Wed Nov 08, 2006 5:32 pm

Jak już , wielokrotnie pisalem nie zgadzamy sie na wstawianie linkow.
Rozumiem, i wiem ze są strony z dokladnie opisanymi Epokami , dziejami w sztuce itd...
Natomiast jesli chcecie , aby nasze forum zakwitlo proponuje wlasna tworczość. Lub cytowanie.
Na linki nie zgadzamy sie z 2 powodów.
Link nie urozmaici naszego forum. Poniewaz bedzie tylko linkiem do innej strony. Wiec nasze forum nadal bedzie puste.
Nie bede sprawdzał , każdego linku czy nie jest odnosnikiem do prywatnej strony !

artystycznie
Nowicjusz

Postby artystycznie » Wed Nov 08, 2006 6:24 pm

No nic - trudno Admin ma ostateczny głos. Portal ma szanse stać się naprawdę fajnym miejscem promującym sztukę, czego Wam życzę.

Ale niestety takie podejście do forum jest dla mnie niezrozumiałe.
Istotą każdego forum jest wymiana myśli, poglądów oraz dyskusja. Nie wyobrażam sobie wymiany zdań np. o jakimś wydarzeniu czy artyście nie podając przykładu w postaci linka. Przykład ciekawa wystawa rzeźb na plaży, gdzie niestety nie mogę pokazać bo nie mogę dać linka :( Wiem że na Portalu jest dział wydarzenia, ale forum tworzą Forumowicze nie Admini.
Proszę zerknąć na forum o malarstwie na stronach Gazety (linku nie podam),
Życzę Wam tylu postów i takiej aktywności !

Return to “PROPOZYCJE,POMYSŁY”